fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L105

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Brak produktu

Lancome – Tresor Midnight Roses

Perfumy Lancome – Tresor Midnight Roses

Lancome – Tresor Midnight Roses

449,00 zł
Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Połączenie intensywnych składników użytych w perfumach Midnight Rose zaowocowało intrygującą i niepodobną do żadnej innej kompozycją francuskiej marki Lancôme. Wokół linii zapachowej Trésor powstało już kilka wariacji. Linia, która powstała w 1990 roku hołduje przede wszystkim czystej i wolnej miłości. Zapachy dla kobiet czarują esencjonalnością, subtelnością i romantyczną świeżością. Jeżeli chcesz uwodzić zapachem, to Midnight Rose nie pozwoli nikomu przejść obok Ciebie obojętnie. Szczególnie w wyjątkowym towarzystwie o północy...
 

Dar nocy - perfumy Lancôme Trésor Midnight Rose

 
Znając już inne propozycje linii Trésor, także i po zapachu Midnight Rose można spodziewać się intensywnej, kwiatowo-owocowej kompozycji. Warto wiedzieć, że zapach ten pachnie na skórze inaczej w czasie dnia i nocy, a jego akordy wzmacniają się pod wpływem ciepła skóry i temperatury zewnętrznej. Nuty głowy tego zapachu stanowi miks kwiatów i owoców. Pierwsze wrażenie po rozpyleniu Trésor Midnight Rose pozwala wyczuć świeży kwiat jaśminu i intensywną piwonię. Pierwszoplanowe owoce są soczyste i czerwone, zmieszane z cierpką czarną porzeczką. Nutami serca w zapachu są akordy soczystej maliny oraz absolut róży, stanowiący środek i fundament zapachu. Nuty bazowe rozkwitają równie mocno jak poprzednie etapy zapachu. Doświadczamy waniliowej słodkości, otulającego i ciepłego aromatu piżmowego, a także ziemistej woni olejku z cedru wirginijskiego. Ostatnia grupa pozwala eksponować pierwsze owocowo-kwiatowe akordy, aby na końcu otulić skórę zmysłowym połączeniem.
 
Dlaczego warto wybrać perfumy od marki Lancôme? Ponieważ zaskakują i uwodzą, zmieniają się z każdą chwilą i pod wpływem emocji. Pozwalają dostrzec też to, co piękne w kobiecie, czyli jej zmienność, emocjonalność i szczerość. W ten zapach warto ubrać się nocą, choć i w chłodniejsze dni będzie powoli rozgrzewał się na skórze, otulając ją luksusowym, miłosnym eliksirem.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L105

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top