fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L10

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Brak produktu

Lancome Hypnose

Perfumy Lancome - Hypnose

Lancome - Hypnose

469,00 zł
Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Woda perfumowana dla kobiet Lancome Hypnose – hipnotyzujący sposób na rozgrzanie męskich serc do czerwoności i wykreowanie wizerunku urzekającej kusicielki. Twoim tajnym sekretem stanie się niepowtarzalna słodycz akcentów wanilii, które zmysłowo przenikają się z ezoteryczną głębią nut orientalnych. Lancome Hypnose to esencja, która rozpoczyna się słodkim aromatem kwiatu namiętności, passiflorą. Następnie przechodzi w intensywną mieszankę nut jaśminu i gardenii, które otoczą Cię aurą naturalności i subtelności. Całość dopełnia wibrujące ciepło akcentów wanilii, piżma i wetywerii.
 

Perfumy Lancome Hypnose

 
Perfumy Lancome Hypnose to jeden z tych zapachów, w których twórcy – Annick Menardo i Thierry Wasser – nie bali się mieszania aromatów w oryginalny sposób, dzięki czemu całość nabiera intrygującego charakteru. Siła perfum Hypnose tkwi w nieszablonowym ujęciu z pozoru kontrastujących ze sobą składników, które w efekcie doskonale podkreślają kobiecy charakter. Od tej pory seksapil, sensualność i namiętność to Twoja siła, wobec której żaden mężczyzna nie pozostanie obojętny. To Ty zachwycisz go swym nieskazitelnym pięknem i zwiewnością, dzięki którym roztoczysz wokół siebie magiczną, hipnotyzującą aurę.
 
Lancome Hypnose to perfumy, które w dość krótkim czasie stały się ulubieńcem kobiet z całego świata, podkreślając tym samym pozycję marki Lancome na arenie międzynarodowej. Kobiety z uwielbieniem sięgają po perfumy Hypnose niemal w każdej sytuacji, jednak doskonale wiedzą, by rezerwować je przede wszystkim na wyjątkowe, wieczorowe okazje, podczas których będą mogły w pełni odsłonić swoje naturalne piękno i seksapil, którym kokietują mężczyzn. Z uwagi na ciepłe połączenie aromatu wanilii i wetywerii, perfumy Lancome Hypnose polecane są przede wszystkim na chłodne, jesienne i zimowe wieczory. Ciekawym podkreśleniem charakteru perfum Lancome jest oryginalny, elegancki flakonik, który imituje wizerunek kobiety, która stoi na życiowym rozdrożu – pomiędzy tym, co rzeczywiste i namacalne, a tym, co pozostaje jedynie jej sennym marzeniem.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L10

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top