fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L91

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Brak produktu

Lacoste Pour Femme 2003

Perfumy Lacoste - Pour Femme 2003

Lacoste - Pour Femme 2003

174,00 zł
Pojemność: 90ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Lacoste to francuska marka, która nieprzerwanie od 1933 roku tworzy coraz to nowe kolekcje ubrań, a także wyjątkowe linie zapachowe. Dzięki znanemu wówczas tenisiście René Lacoste marka zdobyła popularność na całym świecie, a jej projekty noszone są zarówno na kortach tenisowych, jak i poza nimi. Linie perfum wprowadzono w latach sześćdziesiątych. Zapachy ewoluowały wraz z rozwojem kultury i dzięki temu dostajemy dzisiaj wyszukane i intrygujące kompozycje.
 

Lacoste Pour Femme - perfumy dla każdej kobiety

 
Lacoste Pour Femme stanowią o wyjątkowości i kobiecej zmysłowości. Dostajemy bowiem do rąk minimalistyczny flakonik o ciepło-złotej barwie z logo marki, czyli rozpoznawalnym na całym świecie krokodylem. Czego możemy się spodziewać po zapachu Lacoste Pour Femme? Kompozycja jest zarówno elegancka, jak i aktywizująca oraz orzeźwiająca. Podkreśla naturalność i wewnętrzne piękno. Nuta głowy związana z pierwszymi doznaniami po rozpyleniu perfum, pozwala zanurzyć się w koszu pełnym świeżych i słodkich aromatów. Poczuć można wonie kwiatu frezji, akordy bergamotki oraz pikantne, rozgrzewające i pobudzające tony czarnego pieprzu. Zapach rozwija się, uwydatniając bukiet kwiatów: heliotropu i kwaśnego, ciemnofioletowego hibiskusa. Dopełnieniem nuty serca są wonie zniewalającego jaśminu i intensywnej, zmysłowej róży bułgarskiej. Nutami bazy są ciepłe i otulające, orientalne wonie: dymne kadzidło, zdecydowane drzewo cedrowe, aromat zamszu i drogocennego drzewa sandałowego.
 
Perfumy Lacoste Pour Femme to luksusowa propozycja dla każdej kobiety. Marka doświadczona w komponowaniu perfum już ponad 60 lat oddaje w ręce kobiet perfumy eleganckie, wyważone i doskonale dobrane dzięki harmonijnie uzupełniającym się składnikom. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i wrażliwości francuskiej marki na rynku perfum, w Lacoste Pour Femme każda z nas odnajdzie swoją kobiecość, bez względu na wiek, porę dnia i nastrój.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L91

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top