fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L214

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - fougere
Ilość

Brak produktu

Joop Joop Homme (RED)

Perfumy Joop - Joop Homme (RED)

Joop - Joop Homme (RED)

145,00 zł
Pojemność: 125ml
Kategoria zapachu: orientalno - fougere
Ilość

Perfumy Joop Homme nie bez powodu określane są mianem „aromatycznej fascynacji i przewrotności”. Ich niepowtarzalny, korzenny aromat nut orientalno-fougere sprawia, że każdy mężczyzna może odkryć w nich siebie i wniknąć w najgłębsze zakamarki duszy. Perfumy męskie Joop to esencja, która nie pozostawi przed Tobą wyboru – albo ją pokochasz od pierwszej chwili, albo nigdy po nią nie sięgniesz. We wstępie Twoje zmysły mocno rozbudzi cytrusowa eksplozja mandarynki, bergamotki, kwiatu pomarańczy oraz cytryny amalfi. Serce skupione zostało wokół delikatności nut jaśminu, heliotropu, konwalii, kardamonu oraz szczypty cynamonu. Na koniec zmysły obezwładni baza, którą zaprezentowano jako mieszanka drzewa sandałowego, fasolki tonki, paczuli oraz wanilii.
 

Perfumy Joop – Joop Homme

 
Perfumy Joop Homme to aromatyczna przepustka do poznania fascynującego świata prawdziwej męskości. Zapach dostępny w sprzedaży od 1989 roku to dzieło samego Michela Almairaca – perfumiarza słynącego z oryginalnego doboru składników zapachowych. Tym razem za swój cel obrał zaprezentowanie wizerunku mężczyzny ponętnego, zmysłowego, a zarazem skrytego i wrażliwego na otaczającego go piękno. Jego intrygujący temperament sprawia, że usilnie będzie dążył do przekroczenia granic własnych słabości i odkrywania nowych miejsc, doznań. Mężczyzna marki Joop nie boi się być oryginalnym w swych działaniach, co sprawia, że z pewnością będzie zwracać na siebie uwagę.
 
Kultowe perfumy Joop Homme wspaniale balansują pomiędzy słodyczą i aromatyczną łagodnością, a wyrafinowaniem i pożądaniem, któremu nie sposób się oprzeć. Joop Homme to zapach, który rozbudzi kobiece ciało do czerwoności i pozwoli mężczyznom zdobyć jej serce. Perfumy polecane są jako dodatek do stylizacji wieczorowych, jak również tych na chłodne, jesienne i zimowe dni. Wyjątkowym dopełnieniem całej kreacji zapachowej jest prosty, klasyczny flakonik w odcieniach ognistej czerwieni, z delikatnym dodatkiem czerni.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L214

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - fougere
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top