fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L525

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu

Hugo Boss Boss Orange

Perfumy Hugo Boss - Boss Orange

Hugo Boss - Boss Orange

206,50 zł
Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Hugo Boss Orange to aromatyczne, niezwykle hipnotyzujące zaproszenie do świata beztroskiej kobiecości i naturalności, dające się uwieść intensywnym zapachem kwiatów. Te lekkie, z pozoru zwyczajne perfumy są w stanie odmienić każdy Twój dzień, naładować pozytywną energią i wprowadzić wewnętrzne poczucie harmonii. Kwiatowe perfumy Hugo Bossa już w pierwszych kroplach urzekają elektryzującym aromatem soczystego, czerwonego jabłka. Idąc dalej, spotykamy nuty serca, które inspirują łagodnością białych kwiatów i kwiatu afrykańskiego drzewa pomarańczowego.
 

Hugo Boss Orange

 
Hugo Boss Orange jest jednym z swego rodzaju zapachów motywacyjnych, które twórca dedykuje kobietom pragnącym lepiej poczuć się we własnym ciele. „Nie bój się pokazać światu, kim naprawdę jesteś i daj ujście swoim emocjom” – tymi słowami Hugo Boss pragnie odczarować w kobiecie brak poczucia własnej wartości, a także nieumiejętne eksponowanie atutów duszy i ciała. Perfumy z 2009 roku reklamowany jest przez znaną aktorkę, Siennę Miller, która imponuje kobietom swą elegancją, naturalnością i promienistym pięknem. Zaledwie kilka kropel perfum Orange pozwala nam się przenieść do świata wewnętrznej harmonii i spokoju, w którym możemy oddać się przyjemnemu relaksowi i odprężeniu.
 
Hugo Boss Orange inspirowane są kolorami słońca – ciepłem, beztroską i promienistą lekkością, którą pokocha każda nowoczesna dziewczyna o duszy romantyczki. Jej pogodne nastawienie do świata, pozytywna energia i radość z życia sprawiają, że zapach ten staje się ich ulubionym dodatkiem do każdej wiosennej i letniej stylizacji. Optymistyczny charakter perfum Orange wspaniale podkreśla flakonik, w którym zastosowano siedem takich samych, szklanych „kamieni” – siedmiu czakr, czyli amuletów szczęścia. Cały projekt buteleczki symbolizuje magiczny strumień energii, która przepływa przez kobiece ciało i zachęca ją do przeżywania każdej chwili jeszcze mocniej i głębiej.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L525

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top