fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L196

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: szyprowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

Gucci Rush

Perfumy Gucci - Rush

Gucci - Rush

215,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: szyprowo - owocowe
Ilość

Gucci Rush to perfumy, obok których trudno przejść obojętnie. Awangardowy jest zarówno zapach, jak i kształt flakonu - prostokątna bryła perfum Gucci Rush została zaprojektowana przez ówczesnego dyrektora kreatywnego marki. Niecodziennym rozwiązaniem jest także umieszczenie jednej bryły w drugiej. Wygląd flakonu nawiązuje też do kształtu...kasety magnetofonowej (uznawanej wówczas jako symbol rozwoju). Charakter zarówno zapachu, jak i butelki, jest nowoczesny i awangardowy. Motywy są urbanistyczne, widać tu zamiłowanie do kątów prostych, a nie owalnych jak w większości projektów buteleczek perfum. Gucci Rush oznacza pęd, odlot, namiętność. Ogniste, wyraziste i charakterystyczne - takie są ponadczasowe perfumy Gucci Rush.
 

Perfumy Gucci Rush - łap życie w pędzie

 
Perfumy Gucci Rush należą do grupy perfum intensywnych, odważnych i wyrazistych. Bukiet jest różnorodny, ale znaczną część stanowią w nim świeże i niezwykle kobiece kwiatowe akordy. Rush jest zapachem rozgrzewającym, lekko szyprowym. Przypadnie do gustu wielbicielkom słodkich i subtelnie orientalnych perfum. Na nutę głowy składają się kwiaty gardenii oraz frezja. Najintensywniejsza w tej nucie jest jednak woń słodkiej, apetycznej brzoskwini. Nuta serca to niecodzienna mieszanka kwiatów róży damasceńskiej i jaśminu, które otulają i wydobywają intensywną woń ziaren kolendry. Ostatnią, a zarazem najdłużej utrzymującą się na skórze nutą, jest linia bazy. Została skomponowana z balsamicznej i ziemistej wetywerii w akompaniamencie paczuli o podobnym, głębokim i przestrzennym aromacie. W tej nucie znalazła się także słodka wanilia. Gucci Rush to zapach wielowymiarowy - w kontakcie ze skórą wyczujesz w nim przede wszystkim woń owoców, kwiatów oraz głębię szyprowo-ziemistych roślin.
 
Dom mody Gucci symbolizuje determinację i pęd ku rozwojowi. Nic dziwnego, że perfumy Gucci Rush stanowią jeden z emblematycznych zapachów tego domu mody. Ważną rolę w historii domu mody odegrał Tom Ford, który wówczas zasilał grono tej włoskiej marki.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L196

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: szyprowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top