fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L192

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Brak produktu

GucciRush 2

Perfumy Gucci-Rush 2

Gucci-Rush 2

158,20 zł
Pojemność: 30ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Marka Gucci jest uniwersalnym symbolem dynamiki, innowacji i postępu. Ten włoski dom mody, choć powstał prawie 100 lat temu, ciągle dostarcza swoim klientkom nowych, zmysłowych wrażeń. Gucci niezmiennie kojarzy się z luksusem w romantycznym i eklektycznym wydaniu. Kompozycje perfum projektowane przez tę włoską markę, należą do jednych z najbardziej pożądanych flakoników nie tylko w Europie - produkty Gucci nie mają sobie równych pod względem jakości i dbałości o każdy najmniejszy szczegół. Linie zapachowe Gucci hołdują kobiecej zmysłowości i nieskrępowanej namiętności.
 

Gucci Rush 2 - zmysłowe tempo życia

 
Perfumy Gucci Rush 2 to kompozycja świeża, wibrująca akordami świeżych kwiatów z dodatkiem nut drzewnych. Dominujący i intensywny zapach pierwszych perfum z tej linii, zastąpiono nieco większą dozą subtelności i elegancji. Gucci Rush 2 rozwija się powoli, otwierając swoje tajemnicze wnętrze. Perfumy są intensywne, lecz nieprzytłaczające. Mają uniwersalne zastosowanie - nadają się do noszenia zarówno w dzień, jak i w nocy. Trzy nuty zapachowe Rush 2 dopełniają się wzajemnie, tworząc harmonijną kompozycję. Linia głowy została skomponowana z bukietu kwiatów, na który składają się: kwiat symbolizujący nadejście wiosny, czyli narcyz, intensywna i czarująca frezja oraz elegancka, słodka konwalia. W linii serca ujawniają się również głównie akordy kwiatowe - elegancka róża i gardenia. Dopełnieniem dla kwiatów jest owoc kwaśnej, czarnej porzeczki. Linia podstawy to zdecydowana grupa drzewnych i ziemistych akordów. Wyczuwalne są nuty dębowe, aromaty leśnego mchu, ciepłe i korzenne wonie drzewa palmowego oraz otulające i wibrujące zapachy piżmowe. Finalnie otrzymujemy zapach kwiatowo-drzewny, bardzo kobiecy i przyciągający.
 
Gucci Rush 2 pozostaje ciągle ponadczasowym zapachem, hipnotyzującym i rozbudzającym wyobraźnię. Dodatkowym atutem Rush 2 jest projekt prostokątnego, awangardowego flakonu, który skrywa w sobie tajemniczą i uwodzicielską zawartość. Włoska marka wie, jak dodać pewności siebie każdej niezależnej kobiecie.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L192

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top