fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L19

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu

Dior Pure Poison

Perfumy Dior - Pure Poison

Dior - Pure Poison

449,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Christian Dior Pure Poison – czysta trucizna, która opanuje każdy milimetr Twojego ciała i sprawi, że staniesz się niepoprawną uwodzicielką, królową męskich zmysłów. Urzekająca świeżość aromatów kwiatowych przyjemnie muska Twoją skórę, przynosząc Ci poczucie błogiego spokoju i wszechogarniającej lekkości. Pure Poison to zapach utkany subtelnością akcentów sycylijskiej mandarynki, bergamotki, jaśminu i pomarańczy, która idzie krok w krok z mocą nut gardenii oraz kwiatu pomarańczy. Twoim magicznym, kokieteryjnym atrybutem stanie się natomiast esencja czystego bursztynu, cedru, białego piżma oraz drzewa sandałowego.
 

Dior - Pure Poison 50ml

 
Woda perfumowana Christian Dior Pure Poison to nowość z 2004 roku, uważana jako jedna z najbardziej udanych interpretacji białych kwiatów, które wyraźnie zdominowały całą mieszankę. Perfumy Pure Poison to dzieło bezkonkurencyjnego tria perfumeryjnego – Carlosa Benaima, Dominique Ropiona oraz Oliviera Polge’a. To właśnie dzięki nim całość nabiera tak niepowtarzalnego charakteru, idealnie komponującego się z naturą kobiety o stu twarzach – na pozór wrażliwej, nieśmiałej i niewinnej, jednak w głębi serca prowokującej, seksownej i charyzmatycznej. Kobieta, której dedykowane są perfumy Christian Dior Pure Poison ma w sobie na tyle siły i odwagi, by nie cofnąć się przed niczym, co stanie na jej drodze ku spełnieniu marzeń.
 
Perfumy Dior Pure Poison zyskują uniwersalny charakter dzięki oryginalnym połączeniu dwóch skrajnie różnych elementów – świeżości i lekkości aromatów, jak również zmysłowości i kokieterii natury ich właścicielki. Tak ciekawe połączenie sprawia, że jest to zapach idealny do noszenia na co dzień, a także na wyjątkowe okazje, podczas których to Ty masz stać się gwiazdą pierwszego planu. Tylko od Ciebie zależy, kiedy po niego sięgniesz i pozwolisz stać się ikoną seksapilu. Czysta trucizna zapachowa marki Dior odurza męskie zmysły, a także imponuje elegancką buteleczki, którą zaprezentowano w lekko zaokrąglonej formie i srebrzysto-purpurowym wykończeniu.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L19

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top