fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L167

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu

Chanel Coco Mademoiselle

Perfumy Chanel - Coco Mademoiselle

Chanel - Coco Mademoiselle

669,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Poznaj nowego ducha Coco Chanel – perfumy Chanel Coco Mademoiselle, których głębia i intensywność uwiedzie Cię już od pierwszych kropel. Perfumy Chanel rozbudzą Twoje ciało dzięki ciepłej mieszance nut Orientu, która idealnie harmonizuje się z kwiatową zwiewnością, idealnie podkreślającą Twoje piękno. Coco Mademoiselle wita Cię mocnym powiewem letniego wiatru, który pachnie mandarynką, pomarańczą, kwiatem pomarańczy oraz bergamotką. Dalej serce esencji zatrzyma Cię przy sobie dzięki połączeniu akordów mimozy, jaśminu, róży tureckiej i ylang-ylang. Intensywność i trwałość całej kompozycji zapewnia słodycz wanilii połączona z głębią fasolki tonki, paczuli, opoponaksu, wetywerii oraz białego piżma.
 

Perfumy Chanel Coco Mademoiselle

 
Chanel Coco Mademoiselle – zapach kobiety, która wie, czego pragnie od życia, szalenie eleganckiej, gustownej i w pełni wyzwolonej. Perfumy z 2001 roku stanowią aromatyczną kontynuację legendarnego zapachu Coco, który przyniósł marce Chanel sławę i uznanie na całym świecie. Coco Mademoiselle to dzieło czołowego nosa domu mody Chanel, Jacques’a Polge’a. Jego znajomość kobiecych potrzeb, perfekcyjny dobór aromatycznych składników i niczym nieograniczona wyobraźnia sprawiły, że perfumy Coco Mademoiselle stały się jednym z bestsellerowych zapachów Chanel. To nie wszystko – zapach ten stał się również laureatem nagrody FiFi Award Best National Advertising Campaign / TV 2008.
 
Perfumy Coco Mademoiselle zaskakują nietypową, trudną do sprecyzowania mieszanką aromatów. Z jednej strony prowokują francuskim szykiem i elegancją, z drugiej zaś odsłaniają typowo włoski, ognisty temperament, który drzemie w duszy każdej z nas – kobiety na miarę XXI wieku. Perfumy Chanel Coco Mademoiselle pozwolą Ci każdego dnia odkrywać siebie na nowo i uczyć się bycia naturalną kokietką, która czaruje męskie zmysły. Coco Mademoiselle towarzyszyć Ci będzie zarówno w codziennych sytuacjach, jak również podczas najważniejszych, wyjątkowych momentów. .

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L167

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top