fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L61

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: szyprowo - kwiatowe
Ilość

Brak produktu

Chanel Chance

Perfumy Chanel - Chance

Chanel - Chance

639,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: szyprowo - kwiatowe
Ilość

Chanel Chance to zapach, który zapoczątkował linię perfum Chance. Po całej grupie tych zapachów możemy spodziewać się akcentów bardzo kobiecych, kwiatowych, soczyście owocowych przełamanych szlachetnymi ziemistymi, lekko orientalnymi i pudrowymi aromatami. W tych perfumach znajdujemy aromat cytrusów, słodkiej wanilii i pikantnego pieprzu. Chanel Chance pojawił się na rynku w 2002 roku i do dzisiaj stoi na toaletkach kobiet z całego świata. Nic dziwnego, bo Chanel dba o kobiety, dając im szansę na spotkanie z własną zmysłowością i otwarciem się na wewnętrzne piękno.
 

Coco Chanel Chance perfumy

 
Perfumy Chance wyróżnia osobliwa kompozycja zapachów skierowana do kobiet lubiących zmienne, przechodzące przez wiele etapów zapachy. A złożoność zapachu stworzonego przez perfumiarza Chanel Jacquesa Polge polega na umiejętnym dobraniu szlachetnych składników. We flakonie perfum odkrywamy najpierw nuty głowy, które wyczuwalne są w pierwszych chwilach po rozpyleniu zapachu. Odkrywa się przed nami bukiet orzeźwiających cytrusów w towarzystwie aromatycznego kwiatu hiacynta. Pikanterii temu duetowi nadają ziarna czerwonego pieprzu, rozgrzewające i pobudzające zmysły. Nutę serca otwiera otulająca słodycz wanilii oraz akcenty kwiatów: białego jaśminu i intrygującego irysa. Bazowymi nutami perfum Chanel Chance jest ziemista, porównywalna do zapachu mchu, odżywcza paczula. Dzieło wieńczy świeży, delikatnie miętowy i orzeźwiający aromat wetywerii.
 
W wyniku przemyślanej kompozycji od Chanel dostajemy zapach słodkawo-kwiatowy z domieszką nuty orientalnej i drzewnej. Dla kogo jest zapach Chance? Dla kobiet, które doceniają zapachy zmienne, przemieniające się z trwającym długo po rozpyleniu aromatem. Chanel daje szansę na docenienie swojej zmienności i podkreślenie kobiecości poprzez różnorodne i szlachetne wonie. Nic dziwnego, że Chanel Chance zachwyca zarówno kobiece, jak i męskie zmysły - są to perfumy o mocnym, dominującym i zmiennym charakterze. Buteleczka ma oryginalny, okrągły kształt okraszony ciepłą złoto-morelową kolorystyką.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L61

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: szyprowo - kwiatowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top