fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L416

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalne
Ilość

Brak produktu

Chanel – Allure Edition Blanche

Perfumy Chanel – Allure Edition Blanche

Chanel – Allure Edition Blanche

449,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: orientalne
Ilość

Poczuj magiczną harmonię pomiędzy elegancją a nonszalancją i daj się uwieść ciepłemu aromatowi perfum Chanel Allure Edition Blanche. Ta nowa odsłona kultowych perfum Chanel Allure czeka na nas z jeszcze mocniejszymi doznaniami, które ukryto w postaci mieszanki ciepłych, egzotycznych nut Orientu. Na samym początku otrzymujemy przyjemni orzeźwiające połączenie kalabryjskiej bergamotki oraz sycylijskiej cytryny. Serce rozpromienia męską duszę akordem różowego pieprzu, cedru oraz tahitiańskiej wetywerii, by na koniec zaskoczyć nas prawdziwą euforią zapachów. To właśnie tu odkrywamy siłę takich zapachów jak akordy piżma, bursztynu, drzewa sandałowego, fasolki tonki oraz madagaskarskiej wanilii.
 

Perfumy Chanel Allure Homme Edition Blanche

 
”Zapach, który powie o Tobie wszystko” – tymi słowami niejednokrotnie określany jest aromat perfum Chanel Allure Homme Edition Blanche. Nowa odsłona legendarnych perfum Allure wprowadzona została do sprzedaży w 2008 roku jako kreacja samego Jacques’a Polge’a, czołowego Nosa domu mody Chanel. Jego celem było stworzenie takiego zapachu, który pozwoli mężczyznom poczuć prawdziwą wojnę żywiołów – lodu i ognia, spokoju i energii, radości i rozczarowań. Mężczyzna marki Chanel zdaje sobie sprawę ze swej wyjątkowości, jest pewny siebie i zdeterminowany do tego, by osiągać zamierzone cele. Elegancki perfekcjonista – dokładnie ten typ mężczyzny jest propagowany przez markę Chanel jako najlepszy, by sięgać po perfumy Allure Homme Edition Blanche.
 
Wyjątkowe perfumy Chanel dla mężczyzn jest doskonałym rozwiązaniem do łączenia ze stylizacjami codziennymi i wieczorowymi – w zależności od tego, jaki cel chcemy osiągnąć. Perfumy umieszczone zostały w eleganckim flakoniku w odcieniach brązu, do którego dodano biały, oryginalny korek. Połączenie jasnych, neutralnych kolorów nawiązuje do walki żywiołów, co stało się inspiracją do stworzenia perfum Chanel Allure Homme Edition Blanche.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L416

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top