fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L38

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

Bruno Banani Woman not for Everybody

Perfumy Bruno Banani - Woman not for Everybody

Bruno Banani - Woman not for Everybody

219,00 zł
Pojemność: 60ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Damskie perfumy Bruno Banani Woman not for Everybody – zapach, dzięki któremu Twoim drugim „ja” stanie się bycie ekstrawagancką, prowokującą kokietką. Lekkość kwiatów, świeżość aromatów drzewnych i intensywność nut piżmowych – to wszystko czeka na Ciebie, jeśli tylko pozwolisz sobie na ten jeden, drobny grzeszek, który wprowadzi Twoje życie na nowe tory. Bruno Banani na początek da Ci się poznać jako świeżość – aromat cytrusów, lilii wodnej i świeżych liści bluszczu, które następnie odsłonią przed Tobą delikatność – transparentną frezję, dojrzałą brzoskwinię oraz klasyczną konwalię. Na koniec odkryjesz ostatnią z jego twarzy – uwodzenie: moc białego piżma i słodycz wanilii.
 

Perfumy Bruno Banani Not for Everybody

 
„Bruno Banani nie jest dla każdego” – czy spotkałaś się już z tym stwierdzeniem? Te pełne przekory słowa najlepiej odzwierciedlają charakter perfum Bruno Banani’ego, który słynie z zamiłowania do prowokacji, ekstrawagancji i eksponowania swego indywidualizmu. Ich woda toaletowa dla kobiet Bruno Banani Woman not for Everybody jest tego najlepszym przykładem. Banani, projektując swój zapach, postanowił zachęcić nas do tego, by choć na moment wyzwolić się z więzów codzienności i spojrzeć na swoje życie z przymrużeniem oka. Bądź dla siebie łaskawsza, uśmiechnij się sama do siebie, a zauważysz, jak piękne i nieskomplikowane może być Twoje życie.
 
Perfumy Bruno Banani Woman not for Everybody to zapach niezwykle radosny i pełen pozytywnej energii, która udzieli się każdej kobiecie nowoczesnej, a zarazem zmysłowej i sensualnej. Dzięki nim każdy dzień będzie dla Ciebie nowym wyzwaniem – pełnym niespodzianek i pozytywnych zwrotów akcji, a każdy wieczór stanie się okazją do tego, by na nowo odkrywać tajniki Twojej sensualności. Perfumy Woman not for Everybody ujęte zostały w oryginalnym, asymetrycznym flakoniku wypełnionym pastelowo różową esencją, który również pragnie przypomnieć Ci – bądź przekorna, zabaw się życiem i czerp z niego ile sił. Bądź wymarzoną kobietą nie dla każdego, a jedynie dla tego, który na Ciebie zasługuje!

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L38

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top