fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L7

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: szyprowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

Armani – Si Intense

Perfumy Armani – Si Intense

Armani – Si Intense

589,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: szyprowo - owocowe
Ilość

Nuty zapachowe Si Intense 100 ml:
  • Nuta głowy: liść czarnej porzeczki, mandarynka, bergamotka, frezja
  • Nuta serca: róża, neroli, dzięgiel, osmantus
  • Nuta bazy: ambroksan, paczula, nuty drzewne, wanilia
 
Armani Si Intense to jedna z wariacji w obrębie linii zapachowych Si. Po pudrowej oraz krwisto-czerwonej odsłonie perfum, dostajemy do rąk pełen wyrazu, czarujący i tajemniczy, zamknięty w czarnym flakonie zapach Si Intense.
 

Si Intense 100 ml

 
Perfumy pochodzące z rodziny Si łączy zastosowanie nut szyprowych, drzewnych i ziemistych. Jednak perfumy Si Intense charakteryzują się właściwą dla nich intensywnością i czarem. Pierwsze nuty w tym zapachu grają aromaty owocowo-kwiatowe. Liść kwaśnej czarnej porzeczki, soczysta mandarynka, słodko-gorzka bergamotka i pachnący kwiat frezji. Nutę serca otwiera zapach róży, orientalnego neroli, gorzkiego dzięgla i przenikliwego krzewu osmantusa. Baza zapachu składa się z szyprowych, zdecydowanych aromatów. Wyczuwalna jest charakterystyczna, ziemista woń paczuli oraz inne intensywne i głębokie nuty drzewne. Dzieło wieńczy królowa słodyczy - wanilia oraz dodatek trwałego ambroksanu.
 
Dla jakiej kobiety Armani stworzył zapach Si Intense? Dla takiej, która chce poczuć silną i zmysłową woń. Dla każdej pani, która lubi otulić się zapachem przełamującym schematy i stereotypy związane z kobiecością. Odwaga i zdecydowanie drzemią w każdej kobiecie, a zapach włoskiego domu mody wyzwala te cechy i porusza wyobraźnię. Zapach Si Intense uzupełnia potrzebę kontaktu z naturą, odżywczą słodyczą, owocowym orzeźwieniem i kwiatowym ukojeniem. Te połączenia są niebanalnym wyrazem różnorodności i ekspresyjności. Perfumy zamknięte w eleganckim czarnym flakonie pasują na wieczór. Uwodzą i hipnotyzują swoją oryginalną recepturą.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L7

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: szyprowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top