fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L420

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

Armani – Eau de Cedre

Perfumy Armani – Eau de Cedre

Armani – Eau de Cedre

529,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Armani Eau de Cedre to wyjątkowa propozycja dla współczesnego dżentelmena, który pragnie jeszcze lepiej poznać samego siebie. Zapach inspirowany jest niepowtarzalnym aromatem drzewa cedrowego, który w ostatnich latach jest coraz częściej wybierany jako składnik męskich kompozycji zapachowych. Armani Cedre to mieszanka drzewno-skórzana, stojąca na rozdrożu pomiędzy naturalnością i delikatnością, a elegancją i odurzającym wyrafinowaniem. W nutach głowy otrzymujemy przyjemne orzeźwienie cytrusowo-ziołową mieszanką bergamoty, cytryny oraz szałwii. Serce roztacza wokół nas aurę harmonii i łagodności, doskonale łączącą w sobie esencję płatków fiołka, kminu oraz kardamonu. Na koniec czeka na nas baza, która hipnotyzuje ciało tytułowym aromatem drzewa cedrowego, zamszu oraz czarnej herbaty.
 

Perfumy Armani Eau de Cedre

 
Armani Cedre to perfumy dla mężczyzn, które nie bez powodu określa się mianem „ody do cedru”. To właśnie ten aromat stał się wiodącym w zapachu Armaniego, stworzonym w 2015 roku przez samego Giorgio Armaniego – kreatora męskich uczuć i emocji. Eau de Cedre to zapach jedyny w swoim rodzaju, rozbudzający głęboko skrywane pragnienia u mężczyzn, którzy wiedzą, czego pragną od życia i wiedzą, jak to zdobyć. Eau de Cedre to kwintesencja aromatycznej łagodności, która subtelnie rozpromieni ciało każdego współczesnego mężczyzny.
 
Perfumy Armani Eau de Cedre to aromatyczna kwintesencja łagodności, harmonii i subtelności, czyli wręcz idealnej bazy do niemal każdej męskiej stylizacji. Zapach ten towarzyszy mężczyznom o każdej porze dnia i nocy – podczas długiego dnia w pracy, na spotkaniu ze znajomymi, a także wieczorową porą – na romantycznej randce z ukochaną. Charakterystycznym dodatkiem do całej kreacji zapachowej jest oryginalny flakonik, tym razem utrzymany w zielonej kolorystyce i ozdobiony detalami – srebrzystymi paskami u dołu oraz czarną, elegancką zakrętką, która wprowadza do całości nutkę luksusu i nonszalancji.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L420

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top