fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L335

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Brak produktu

Yves Saint Laurent L’Homme

Perfumy Yves Saint Laurent - L’Homme

Yves Saint Laurent - L’Homme

450,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Perfumy Yves Saint Laurent L’Homme określane są jako kwintesencja męskiej atrakcyjności, luksusu i elegancji w najlepszym wydaniu. Zapach opracowany na kontrastach wspaniale łączy w sobie aromaty kwiatowe, drzewne i piżmowe, stając się wzorem tzw. „sportowej elegancji”. Świeżym wstępem do esencji staje się połączenie nut bergamotki, cytryny oraz imbiru. Serce przeprowadza nas w lekko korzenne akordy, w których dominuje nuta białego pieprzu, bazylii oraz fiołka. Najlepiej wyczuwalna na ciele jest baza, w której mężczyzna ma okazję wyczuć drogocenne aromaty drzewne, przydymione nutką wetywerii i ziaren fasoli tonka.
 

Perfumy Yves Saint Laurent L Homme

 
Perfumy L’Homme od marki YSL to kultowy zapach z 2006 roku, nad którym pracowało grono najlepszych perfumiarzy: Anne Flipo, Pierre Wargnye, Dominique Ropion oraz Juliette Karagueuzoglou. Wykreowali oni esencję, która z miejsca stała się ulubionym zapachem mężczyzn nowoczesnych, pewnych siebie, nonszalanckich i świadomych swej atrakcyjności. Mężczyzna marki YSL wie, w jaki sposób przyciągać kobiece spojrzenia i chce uwodzić je w jeszcze lepszy niż do tej pory sposób. Jak przyznaje marka Yves Saint Laurent, mężczyzna sięgający po ich perfumy jest silny i twardy jak stal – nic go nie cofnie przed tym, by osiągać zamierzone cele.
 
Perfumy L’Homme bazują na kontrastach, dzięki czemu stają się wręcz idealnym dopełnieniem stylizacji codziennej, jak również tej na wieczorowe okazje. Mężczyzna o duszy sportowca z chęcią sięgnie po nie podczas codziennych aktywności, a ten, który kocha luksus, wybierze je jako dodatek do stylizacji wieczorowej. Bez względu na to, w jakim momencie będą towarzyszyć mężczyźnie, jedno jest pewno – staną się nieodłącznym elementem jego codziennych sukcesów. Zapach ten zamknięto we flakoniku w stylu modernistycznym, łączącym w sobie industrialne akcenty w kancie koka oraz walcowatym kształcie buteleczki. Ta doskonała, niepowtarzalna konstrukcja flakonika sprawia, że całość staje się jeszcze bardziej intrygująca na jej odbiorcy.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L335

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top