fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L22

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Brak produktu

YSL– Black Opium

Perfumy YSL– Black Opium

YSL– Black Opium

419,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Yves Saint Laurent Black Opium to zapach dla kobiety o stu twarzach, imponującej niedoścignionym pięknem i zmysłowością. Elementem charakterystycznym dla całej kreacji zapachowej stało się oryginalne ujęcie słodkich, a zarazem przyjemnie rozgrzewających składników orientalnych i waniliowych, które z jednej strony czarują elegancją, z drugiej natomiast otulają zmysłowym powiewem namiętności. Na początek wyraźnie wyczuć można aromat różowego pieprzu, soczystej gruszki i kwiatu pomarańczy, który stopniowo przechodzi w nieco mocniejsze akordy kawy oraz jaśminu. Nad całością dominuje niezwykła głębia rozgrzewających akcentów wanilii, cedru oraz paczuli.
 

Yves Saint Laurent - Black Opium 50 ml

 
Perfumy Black Opium to muzyczna, rockowa wersja klasycznych perfum Opium, które w 2009 roku zdominowały damski rynek perfumeryjny. Czarna odsłona perfum Opium od marki YSL dostępna jest od 2014 roku jako niepowtarzalne dzieło perfumeryjnych mistrzów – Nathalie Lorson, Marie Salamagne, Oliviera Crespa oraz Honorine Blanc. Z powodzeniem zaprezentowali nam wizerunek kobiety pełnej sprzeczności – z jednej strony niezwykle kobiecej, seksownej i uparcie dążącej do obranych celów, a z drugiej imponującej tajemniczością, elegancją i zmysłowością. Niepowtarzalny aromat perfum Yves Saint Laurent pozwala cieszyć się życiem na nowo, czerpać z niego to, co najcenniejsze i przeżywać te momenty, które pragniemy zatrzymać głęboko w sercu.
 
Hipnotyzujący aromat perfum Yves Saint Laurent jest uzależniający niczym filiżanka mocnej kawy o poranku. Pobudza, dodaje energii i pieści zmysły. Pozwala kobietom czuć się seksownie i zmysłowo podczas eleganckich kolacji, jak również w chłodne, zimowe wieczory. Magnetyczna siła perfum Yves Saint Laurent Black Opium tkwi nie tylko w ich aromacie, ale także w oryginalnym designie flakonika, który przedstawiono w czarnej kolorystyce z efektem połyskującego brokatu i wyraźnie odznaczającą się etykietą. Yves Saint Laurent Black Opium to zapach, dzięki któremu to Ty rozbłyśniesz tej nocy niezwykłym blaskiem!

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L22

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top