fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L444

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

Yves Saint Laurent Y 2017

Perfumy Yves Saint Laurent - Y 2017

Yves Saint Laurent - Y 2017

389,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Yves Saint Laurent Y to zapach, który prezentuje zupełnie nowe, niezwykle odważne podejście do męskiego świata aromatów. Zapach łączący w sobie siłę i potęgę ponadczasowej męskości to nowość z 2017 roku, zdominowana przez silne akordy drzewne i aromatyczne. Na pierwszy plan wysuwa się tu buzująca bomba świeżości, opracowana na bazie nut bergamotki, aldehydów, imbiru, cytryny oraz mięty. Serce kojąco rozgrzewa męskie ciała i kokietuje akordami liści fiołka, szałwii, geranium, jabłka i ananasa. Na koniec przygotowano sensualną bazę, która rozgrzewa niezwykle uwodzicielskim połączeniem nut piżma, ambry, kadzidła, jodły balsamicznej, cedru i wetywerii.
 

Perfumy Yves Saint Laurent Y Edp

 
Perfumy Yves Saint Laurent Y Edp to jeden z najlepszych projektów Dominique Ropion, który prezentuje w nim wizerunek mężczyzny zdeterminowanego i świadomego swoich pragnień. Mężczyzna uosabiający wizję perfum Y nigdy nie przestaje marzyć i wciąż stawia przed sobą nowe wzywania, które napędzają go do działania i zachęcają do tego, by wciąż szedł przed siebie z wysoko uniesioną głową. Y to aromatyczny duch pokolenia młodych mężczyzn, którzy dążą do nieograniczonej wolności, chcą kierować się wyłącznie własnymi zasadami i żyć w zgodzie ze swoimi poglądami. Perfumy Y symbolizują jego wielowymiarową osobowość, podkreślając odwagę, pewność siebie i kreatywność.
 
Yves Saint Laurent Y woda perfumowana to mieszanka pasji, śmiałości i odwagi, by stawać się jeszcze lepszą wersją samego siebie. Zapach ten skazany jest na to, by jego właściciel podejmował ryzyko i osiągał sukces w każdym aspekcie. Świetnie sprawdza się jako dodatek do stylizacji codziennych, jak również tych na specjalne, wieczorowe okazje. Jego niezaprzeczalnym atutem jest minimalistyczny, szklany flakonik utrzymany błękitnej kolorystyce, idealnie nawiązujący do charakteru perfum. Buteleczka dopełniona została metalowymi akcentami oraz czarną, elegancką zakrętką.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L444

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top