fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L34

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu

Viktor & Rolf Flowerbomb

Perfumy Viktor & Rolf - Flowerbomb

Viktor & Rolf - Flowerbomb

460,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Daj się ponieść chwili, która pachnie lekkością akcentów kwiatowych i wibrującą zmysłowością nut Orientu - wybierz legendarne perfumy Viktor&Rolf Flowerbomb, które określą Twoją osobowość. Na początek Twoje myśli porwie orzeźwiająca lekkość nut bergamotki, herbaty oraz osmantusa, która następnie przykuje Twoją uwagę słodkim jaśminem, oryginalnością akcentów kwiatu afrykańskiej pomarańczy, frezją, różą oraz orchideą. Na koniec zmysłowy, aromatyczny welon roztoczu nad Tobą prowokująca głębia aromatu piżma oraz intensywnej paczuli. Viktor Rolf Flowerbomb – woda perfumowana, która pozwoli Ci zrozumieć, czym jest cud miłości.
 

Viktor Rolf Flowerbomb

 
Viktor & Rolf – marka stworzona przez znanych na całym świecie projektantów, którzy z uwielbieniem łączą najnowsze trendy modowe z zamiłowaniem do piękna płynącego ze sztuki. Ich zapachy intrygują, zaskakują i zachęcają do tego, by czuć je więcej, mocniej, bardziej… Perfumy Viktor & Rolf Flowerbomb nie dadzą Ci wyboru – albo je pokochasz od pierwszej kropli i oddasz im swe zmysły, emocje i ciało, albo… Powrócisz do nich wtedy, gdy zrozumiesz, że bez nich nie jesteś sobą. Kobieta wybierająca perfumy Viktor & Rolf lubi zaskakiwać, kokietować i prowokować swoim zachowaniem. Jest typową uwodzicielką, dla której to serce mężczyzny jest najcenniejszą zdobyczą, którą warto posiąść na własność.
 
Perfumy Flowerbomb to także delikatność i kwiatowa intensywność, dzięki której poczujesz się, jakbyś przeniosła się do magicznego, tajemniczego ogrodu, w którym czas przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Perfumy Viktor & Rolf Flowerbomb pozwolą Ci się odprężyć i zrelaksować po ciężkim dniu w pracy, dodadzą energii w pochmurne, smutne dni, a wieczorową porą wyzwolą z Twojej duszy te emocje i instynkty, dzięki którym to Ty będziesz królową nocy. Kobiecy charakter perfumom Viktor & Rolf Flowerbomb nadaje stylowy flakonik w jasnoróżowej, pudrowej kolorystyce, imponujący geometrycznym wykończeniem, złotą zakrętką i czarną ozdobą, która idealnie łączy się z całością.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L34

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top