fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L537

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

Victoria's Secret Bombshell

Perfumy Victoria's Secret - Bombshell

Victoria's Secret - Bombshell

565,80 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Victoria’s Secret Bombshell to zapach dla prawdziwej kobiety, która nie boi się podkreślać swojego oryginalnego stylu i charyzmatycznej osobowości. Z myślą o jej potrzebach stworzono uwodzicielską, a zarazem dziewczęcą kompozycję zapachową, w której dominuje kwiatowa lekkość i owocowa słodycz aromatów. Perfumy przeprowadzają nas przez wszystkie etapy kobiecości, poczynając od szalonej, owocowej eksplozji nut ananasa, truskawki, marakui oraz grejpfruta. Idąc dalej, przenosimy się do świata wrażliwości i romantyzmu, prezentującego aromat jaśminu, czerwonych jagód, konwalii, piwonii oraz orchidei waniliowej. Na koniec czeka nas perfumeryjna prowokacja, z dominującym akordem piżma, nut drzewnych oraz mchu dębowego.
 

Victoria’s Secret Bombshell

 
Za dnia delikatna jak aniołek, wieczorem zmysłowa niczym diablica? Victoria’s Secret doskonale wie, w jaki sposób rozbudzić w Twojej duszy głęboko skrywane pokłady kokieterii i wrażliwości. Perfumy Bombshell są tego najlepszym przykładem. To zapach, który kryje w sobie wszystko to, czego potrzebuje kobieta przebojowa i odważnie idąca przez życie. Intensywny, niezwykle kobiecy aromat perfum Victoria’s Secret sprawia, że ich właścicielka czuje się wyjątkowo nawet w zwykłych, codziennych sytuacjach. Zapach wprowadzony został na rynek w 2010, a za jego projekt odpowiada zgrana, perfumeryjna śmietanka – Adriana Medina-Baez oraz Mark Knitowski.
 
Perfumy Victoria’s Secret Bombshell wspaniale oddają kobiecy blask i urok osobisty. Ta charakterystyczna mieszanka najdoskonalszych aromatów stanie się świetnym dopełnieniem każdej stylizacji codziennej, jak również tej na specjalne, wieczorowe okazje. Bombshell to zapach, który towarzyszyć będzie kobiecie o każdej porze dnia i nocy, bez względu na to, co robi i gdzie się znajduje. Jak przystało na Victoria’s Secret, flakonik ich perfum utrzymano w charakterystycznym, różowym kolorze. Całość pięknie dopełnia czarna wstążeczka z logo marki Victoria’s Secret, co dodaje perfumom klasy i wyrafinowania.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L537

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top