fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L207

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
Ilość

Brak produktu

Versace Eros

Perfumy Versace - Eros

Versace - Eros

359,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
Ilość

Aromatyczna gra zmysłów, która przeplata się z męską charyzmą i elegancją – oto kultowe perfumy Versace Eros, które uważane są za zapachowy hymn miłości dla współczesnego uwodziciela. Perfumy Eros to wspaniałe połączenie nieziemskich akordów aromatycznych oraz fougere, które nawiązują do męskiej perfekcji i seksapilu. W nutach głowy wyraź nie zaznacza się piorunująca świeżość liścia mięty, skórki cytryny oraz zielonego jabłka. Serce perfum sensualnie otula ciało ciepłem nut geranium, fasolki tonki oraz ambroksanu. Kwintesencją całości jest prowokująca głębia aromatu madagaskarskiej wanilii, wetywerii, mchu dębowego, cedru virginia oraz cedru atlaskiego.
 

Perfumy Versace Eros

 
Perfumy Versace Eros to prawdziwa chluba w dorobku tego włoskiego domu mody, dostępna w sprzedaży od 2006 roku. Przez ten czas perfumy Eros rozkochały w sobie zmysły tysięcy kobiet z całego świata, wiedzionych siłą namiętności i perfumeryjnego uzależnienia. Za ich projektem stoi niekwestionowany mistrz perfumiarstwa, Alberto Morillas, który wspaniale łączy różne, często nieoczywiste motywy zapachowe. Zapach inspirowany jest motywem greckiego boga miłości Erosa, który zapadł nam w pamięci jako namiętny kusiciel i uwodziciel. Dokładnie taki sam wizerunek mężczyzny otrzymujemy w perfumach Versace Eros – pewnego siebie, odważnego i charyzmatycznego. Mężczyzna marki Versace nie zna kompromisów – bierze z życia wszystko, co jest w stanie otrzymać.
 
Perfumy Eros przepełnione zostały turkusową głębią, która widoczna jest nie tylko w designie flakonika, ale także w aromacie perfum. Intensywna świeżość nut głowy inspirowana jest motywem Morza Śródziemnego, co nieodłącznie kojarzyć nam się będzie z ojczyzną marki Versace. Zapach Versace Eros wspaniale komponować się będzie zatem ze stylizacjami codziennymi, zwiewnymi – wprost idealnymi na okres wiosenno-letni, kiedy to w powietrzu wisi nutka seksapilu i zmysłowości. Nie jest to jednak przeszkodą, by z aromatu korzystać w innych sytuacjach – chłodny, jesienny wieczór lub mroźny, zimowy poranek.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L207

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top