fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L58

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu

Puma Flowing

Perfumy Puma - Flowing

Puma - Flowing

307,50 zł
Pojemność: 30ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Różnorodne zapachy z rodziny Pumy należą do grupy woni energetyzujących, świeżych, przeznaczonych dla kobiet aktywnych, szukających perfum lekkich, o kwiatowo-owocowych aromatach. Linie zapachowe stworzone przez niemiecką markę odzieżową rekomendowane są dla młodych osób, lubiących lekkie, dzienne zapachy. Także Puma Flowing jest wonią optymistyczną i uniwersalną.
 

Puma Flowing - perfumy damskie

 
Subtelna, nieobciążająca słodycz zapachu Puma Flowing przyciąga wiele zwolenniczek. Zanurzenie się w zapachu to jak kąpiel na łonie natury w orzeźwiającym jeziorze. Nic dziwnego, że producenci tak też obrazują zapach - flowing, czyli unoszenie się, płynięcie z rytmem natury, swoboda ruchu. Nuty tych perfum zostały dobrane z myślą o delikatnym i orzeźwiającym aromacie. Dostajemy oto orzeźwiający koktajl, w którym pierwsze akordy zapachowe tworzą apetyczne owoce malin oraz mandarynek. Trio uzupełnia intensywny aromat kwiatu frezji. Nuta serca należy także do znanych ze zniewalającego aromatu kwiatów: wdzięcznego irysa oraz małego fiołka. Taką delikatną, ale wyraźną kompozycję kwiatów i owoców dopełnia drzewny i ziemisty zapach drzewo cedrowego ujawniający się w ostatnich nutach zapachu Puma Flowing.
 
Puma Flowing to zapach nadający się dla młodych kobiet, a także nastolatek. Jest nienarzucający się, subtelny i owocowy, nadaje się na dzień lub podczas ciepłej nocy. Perfumy sprawią radość każdej dziewczynie i kobiecie, która ceni lekkość, wysublimowaną słodycz i naturalną energię. Pumą można się dzielić z siostrą, przyjaciółką, a nawet mamą, która chce odpocząć od intensywnych, wyraźnych perfum. Niemiecka marka oprócz perfum oferuje także dezodoranty i inne pachnące aktywnością i energią kosmetyki. Flakoniki perfum są transparentno-różowe, mają wygodny w trzymaniu prostokątny kształt. Zapach Puma Flowing odpowiednio długo utrzymuje się na skórze, zmieniając z czasem swoje główne nuty. Zanurz się w oceanie świeżości!

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L58

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top