Perfumy L'amour Nr L405

Perfumy L'amour Nr L405

Perfumy L'amour Nr L405

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
Ilość

Luksusowe perfumy dla mężczyzn, którzy pragną twardo stąpać po ziemi, jednak głową znajdując się w chmurach. Perfumy doskonale łączą w sobie drzewną lekkość i przyprawową pikanterię, która dotyka najgłębszych uczuć i emocji mężczyzny. Nuty głowy otwierają przed nami bezkres musujących akordów grejpfruta i pomarańczy, by już za moment przenieść nas w świat pikanterii – akordów pieprzu oraz pelargonii. Na samym końcu dumnie wybrzmiewa baza, którą odzwierciedla ciepły, zmysłowy aromat cedru, paczuli, wetywerii oraz benzoesu. Zapach polecany do noszenia na co dzień, jak również na specjalne okazje.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Hermes - Terre D’Hermes

Luksusowe perfumy dla mężczyzn, którzy pragną twardo stąpać po ziemi, jednak głową znajdując się w chmurach. PER174
399,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu
Idealne odzwierciedlenie walki żywiołów, potęgi natury i namiastki luksusu, której nie sposób się oprzeć – tak oto określane są męskie perfumy Hermes Terre d’Hermes. Jest to jeden z najlepszych zapachów stworzonych przez słynny, francuski dom mody Hermes, od lat uważany za niekwestionowany synonim luksusu i elegancji. Perfumy wspaniale łączą w sobie czystość i energię żywiołów, zaprezentowaną jako mieszankę nut drzewnych oraz przyprawowych. Już pierwsze akordy przyjemnie poruszają męskie ciała i witają esencją musującej pomarańczy oraz grejpfruta. Serce przeprowadza nas przez pikanterię pieprzu oraz subtelny aromat pelargonii. Na końcu czeka na nas rozgrzewająca baza, która łączy w sobie wyrafinowany zapach cedru, paczuli, wetywerii oraz benzoesu.
 

Perfumy Terre d’Hermes

 
Perfumy Hermes Terre d’Hermes to wyjątkowa, aromatyczna opowieść o nieskończonej sile żywiołów, walki pomiędzy ziemią a niebem, harmonią i nieposkromioną energią. Symboliczna siła kontrastów sprawia, że zapach ten polecany jest przede wszystkim mężczyznom o charyzmatycznej naturze – pełnej sprzeczności, odwagi, przebojowości i pewności siebie. Mężczyzna kreowany przez Jean-Claude Ellenę, twórcę perfum, usilnie dąży do realizacji zamierzonych celów i z całą świadomością pragnie podbijać kobiece serca.
 
Terre d’Hermes to perfumy, których każda krople pachnie luksusem i wyrafinowaniem. Idealnie odzwierciedlają zamiłowanie marki Hermes to ekskluzywności i to nie tylko w aspekcie perfumeryjnym. Hermes Terre d’Hermes są zapachem idealnym na każdą okazję – codzienne wyjścia do pracy, jak również wieczorowe, specjalne momenty. Ich magia sprawia jednak, że najlepiej sprawdzą się jako dodatek do stylizacji klasycznych, pełnych wyrafinowania i ponadczasowej elegancji. Perfumy Terre d’Hermes uzyskały tytuł FiFi Award Fragrance Of The Year Men’s Luxe 2007. Zamknięto je w eleganckim, szklanym flakoniku, który zdominowany został jasną kolorystyką i kontrastującą, czarną zakrętką.

OPINIE (0)

back to top