Perfumy L'amour Nr L266

Perfumy L'amour Nr L266

Perfumy L'amour Nr L266

15,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - przyprawowe
Ilość

Mocne uderzenie nut orientalnych i przyprawowych, dzięki którym ukażesz swoje prawdziwe oblicze, pełne zmysłowości i niepowtarzalnego uroku osobistego. Perfumy dla współczesnego dżentelmena, który nie jest w stanie oprzeć się świeżości bergamotki i cytryny, mocno wnikającej w męskie ciała. W nutach serca zaznajomić się możemy z akordami anyżu gwiazdkowatego, kwiatu drzewa oliwnego oraz drzewa gwajakowego. Na konie zmysły rozgrzewa ciepła baza w postaci nut tytoniu, skóry oraz fasolki tonki.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Armani – Black Code

Mocne uderzenie nut orientalnych i przyprawowych, dzięki którym ukażesz swoje prawdziwe oblicze, pełne zmysłowości i niepowtarzalnego uroku osobistego. PER145
589,00 zł
Pojemność: 125ml
Kategoria zapachu: orientalno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu
Odkryj w sobie naturę uwodziciela i nie pozwól, by jakakolwiek kobieta nie poddała się Twojemu urokowi! Perfumy Armani Black Code to zapach, który z pewnością Ci w tym pomoże. Doskonałe połączenie składników orientalnych i przyprawowych spowije Twoje ciało nutką elegancji i tajemniczości, która zauroczy każdego. Nie zwlekaj – już teraz poddaj się sensualnym nutom głowy, które rozpieszczą Cię świeżością bergamotki i cytryny, by już za moment zatrzymać się na nutach serca, łączącym w sobie akordy anyżu gwiazdkowatego, kwiatu drzewa oliwnego i drzewa gwajakowego. Odurzająca głębia zachwyci Cię na dobre dzięki mieszance uwodzicielskiej skóry, tytoniu i fasolki tonki.
 

Perfumy Armani Black Code

 
Giorgio Armani Black Code to zapach ucieleśniający męską charyzmę, zmysłowość i wyrafinowanie – cechy typowe dla dżentelmena na miarę XXI wieku. Perfumy Black Code wprowadzone zostały na rynek w 2004 roku jako wyjątkowe dzieło zapachowe Antoine Lie, niejednokrotnie uznawanego za wirtuoza męskich zapachów. Kompozycja zapachowa stworzona została z myślą o tych mężczyznach, którzy nie chcą otwierać przed kobietą wszystkich kart – chcą inspirować je swą tajemniczością, przyciągać magnetyzującą siłą i doprowadzać do aromatycznej ekstazy duszy i ciała.
 
Perfumy Armani Black Code to wyjątkowo osobisty projekt Giorgio Armaniego, za którym ukryta się pełnia męskiej natury – jego wahania, wzloty i upadki, sukcesy i porażki, chęć dominacji i uwodzenia aromatem ciała. Ciepło i tajemniczość perfum Black Code sprawiają, że polecane są przede wszystkim jako dopełnienie stylizacji na wieczór, pełnych klasy i wyrafinowania. Towarzyszą mężczyznom podczas eleganckich kolacji biznesowych, jak również w trakcie romantycznych chwil we dwoje. Twarzą kampanii reklamowej promującej perfumy Armaniego stał się amerykański aktor Chris Pine. Całość zwieńcza ekskluzywny flakonik w szafirowej kolorystyce, inspirowany motywem granatowego smokingu od Armaniego, założonego przez Denzela Washingtona podczas gali wręczenia Oscarów.

OPINIE (0)

back to top