Perfumy L'amour Nr L211

Perfumy L'amour Nr L211

Perfumy L'amour Nr L211

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - wodne
Ilość

Zmysłowe, niezwykle orzeźwiające perfumy dla mężczyzn, które łączą w sobie świeżość słonych nut wodnych i aromatyczną głębię płynącą ze skał wulkanicznych. Perfumy dla mężczyzny odważnego, pewnego siebie i zdeterminowanego, by wciąż poznawać nowe miejsca i doświadczać nowych wrażeń. Zapach otwiera się mieszanką bergamotki oraz nut morskich, przechodzących dalej w esencję geranium, rozmarynu oraz szałwii. Uwodzicielska baza perfum inspiruje sensualnym połączeniem paczuli oraz kadzidła.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Armani – Acqua di Gio Profumo

Zmysłowe, niezwykle orzeźwiające perfumy dla mężczyzn, które łączą w sobie świeżość słonych nut wodnych i aromatyczną głębię płynącą ze skał wulkanicznych. PER130
419,00 zł
Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - wodne
Ilość

Brak produktu
Aromatyczna głębia oceanu i siła płynąca z skał wulkanicznych – oto nowe wcielenie legendarnych perfum Acqua di Gio, czyli woda perfumowana Armani Acqua di Gio Profumo. Ten nowy, wyjątkowy zapach dla mężczyzn przeprowadza nas przez najdoskonalsze akcenty nut wodnych, aż po aromatyczną intensywność i pasję uwodzenia. Już w pierwszych akordach męskie ciała otula świeżość bergamotki i nut morskich, by dale rozgrzać ich połączeniem geranium, rozmarynu oraz szałwii. By nadać perfumom niepowtarzalny charakter, całość została dopełniona wibrującą mieszanką paczuli oraz kadzidła.
 

Perfumy Armani Acqua di Gio Profumo

 
Poczuj, jak Twoje ciało obezwładnia delikatny powiew wiatru wprost z Morza Śródziemnego, który figlarnie igra z siłą fal odbijających się od twardych skał. Perfumy Acqua di Gio Profumo to niezwykłe dzieło z 2015 roku, które nie pozwoli Ci o sobie zapomnieć przez długi czas. Zapach projektu Alberto Morillasa wydobędzie z Twojej duszy wszystko to, co charakteryzuje mężczyznę o naturze dżentelmena. Perfumy Armaniego w pełni podkreślą Twoją odwagę, pewność siebie i zamiłowanie do odkrywania nowych miejsc, przeżywania nowych doświadczeń. Ich aromat wyzwoli w Tobie pasję wędrowca i podróżnika, dla którego życie jest grą pełną niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji.
 
Perfumy Armani Acqua di Gio to aromatyczny symbol siły morskich fal, które rozbijają się o skały. Ich moc wspaniale współgra z męską siłą, odwagą i pasją do tego, by rozkoszować się życiem wciąż na nowo. Perfumy Giorgio Armaniego wspaniale dopełniają stylizacje codzienne, jak również te noszone na wieczorowe wyjścia. Dzięki nim uwiedziesz kobietę swego serca i dasz się jej poznać jako mężczyzna, któremu warto oddać całą siebie. Siła i głębia perfum Acqua di Gio Profumo została doskonale odzwierciedlona w designie flakonika, który zachwyci Cię tajemniczą, klasyczną czernią. Minimalistyczne, srebrzyste akcenty dodają całości wyrafinowania, nadając perfumom jeszcze bardziej ekskluzywny charakter.

OPINIE (0)

back to top