Perfumy L'amour Nr L209

Perfumy L'amour Nr L209

Perfumy L'amour Nr L209

15,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
Ilość

Zapachowa prowokacja, która kusi i nęci kobiece ciała, wiedzione siłą uwodzenia. Perfumy dla mężczyzn idealnie odzwierciedlają duszę współczesnego wędrownika i sportowca, który stawia na świeżość w każdym wydaniu. Pierwsze akordy wprowadzają nas w energetyzujące akordy aldehydów, lawendy, liścia czarnej porzeczki, kminku oraz cytryny. Serce rozczula sensualnością nut drzewa sandałowego, frezji, cedru, róży oraz igieł sosnowych. Aromatyczną bazę stanowi natomiast mieszanka labdanum, fasolki tonki, bursztynu, piżma, mchu dębowego oraz styraksu.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Adidas – Active Bodies

Zapachowa prowokacja, która kusi i nęci kobiece ciała, wiedzione siłą uwodzenia. Perfumy dla mężczyzn idealnie odzwierciedlają duszę współczesnego wędrownika i sportowca, który stawia na świeżość w każdym wydaniu. PER128
199,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
Ilość

Brak produktu
Poznaj wyjątkową, zapachową przepustkę do krainy świeżości – męskie perfumy Adidas Active Bodies, które urzekną Cię energetyzującą świeżością nut aromatyczno-fougere. Dzięki nim każdy mężczyzna przeobraża się w jeszcze lepszą wersję samego siebie, a zwykła, szara codzienność staje się jeszcze bardziej intrygująca. Już w pierwszych nutach głowy męskie ciało staje się podatne na aromat czarnej porzeczki, lawendy, aldehydów, kminku oraz cytryny. Serce delikatnie stopuje buzującą w żyłach euforię i czaruje esencją drzewa sandałowego, frezji, cedru, róży oraz igieł sosnowych. Uwodzicielska baza dopełnia męską naturę mieszanką piżma, fasolki tonki, bursztynu, labdanum, mchu dębowego i styraksu.
 

Perfumy Adidas Active Bodies

 
Kultowe perfumy Adidas Active Bodies dostępne są w sprzedaży od 1990 roku, dzięki czemu już od ponad 30 lat zachęcają do tego, by czerpać energię z życia. Zapach doskonale współgra z naturą i duszą mężczyzny, który imponuje nieposkromioną energią i zamiłowaniem do aktywności fizycznych w każdym wydaniu. Mężczyzna marki Adidas kocha życie i z niecierpliwością czeka na nowe wyzwania i doświadczenia, które przynosi mu życia. Jego ulubiony zapach towarzyszy mu każdego dnia, bez względu na to, co robi i gdzie się znajduje. Perfumy Active Bodies polecane są jako dodatek do codziennych stylizacji – do pracy, na zajęcia na uczelni, na zakupy do sklepu, jak również na wieczorny spacer z ukochaną lub wyjście ze znajomymi do klubu.
 
Perfumy Adidas Active Bodies to nie tylko świeżość i energetyzująca lekkość. To także przyjemne, zmysłowe wyrafinowanie i elegancja, która jest głęboko zakorzeniona w duszy każdego nowoczesnego mężczyzny. Zapach marki Adidas jest jednym z tych, które cieszą się ogromnym uznaniem wśród kobiet, oczarowanych męską charyzmą i pewnością siebie. Active Bodies określane są jako „czarny Adidas” – perfumy, których głębia i seksapil uwodzą, a subtelność i orzeźwienie zachęcają do tego, by poznać je bliżej. Perfumy ujęte zostały w atrakcyjnym flakoniku z czarną zakrętką i żółtym płynem.

OPINIE (0)

back to top