Perfumy L'amour Nr L191

Perfumy L'amour Nr L191

Perfumy L'amour Nr L191

15,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Podaruj swemu ciału namiastkę szczęścia i radości w postaci kwiatowej świeżości, idealnej na każdy dzień. Ten wyjątkowy aromat sprawia, że z ust żadnej kobiety nie zniknie już uśmiech, a pozytywne podejście do życia pozostanie przy nas na zawsze. We wstępie czeka na nas letnia rozkosz w postaci aromatu melona, maliny, liczy oraz gujawy. W sercu ukryto subtelność drogocennego akordu passiflory, jaśminu, lilii wodnej oraz chińskiej różowej peonii. Kobiece, rozkoszne tony nadaje całości uwodzicielska baza w postaci mieszanki drzewa sandałowego, piżma, brazylijskiego drzewa różanego oraz drzewa kaszmirowego.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Calvin Klein - Eternity Moment

Podaruj swemu ciału namiastkę szczęścia i radości w postaci kwiatowej świeżości, idealnej na każdy dzień. Ten wyjątkowy aromat sprawia, że z ust żadnej kobiety nie zniknie już uśmiech, a pozytywne podejście do życia pozostanie przy nas na zawsze. PER112
165,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu
Perfumy Calvin Klein Moment to zapach, który uosabia radość z życia i chęć łapania drobnych sukcesów w dłonie. Orzeźwiający, kwiatowy aromat wywołuje szeroki uśmiech na twarzy każdej kobiety i zachęca ją do tego, by z optymizmem patrzyła w przyszłość. W lekkich nutach głowy wyczuć można buzujący w żyłach aromat melona, maliny, liczi oraz gujawy. Serce perfum rozgrzewa kobiecą sensualnością, która idealnie odzwierciedla mieszankę passiflory, jaśminu, lilii wodnej oraz chińskiej różowej peonii. Intensywność bazy wspaniale podkreśla aromat drzewa sandałowego, piżma, brazylijskiego drzewa różanego oraz drzewa kaszmirowego.
 

Perfumy Calvin Klein Eternity Moment

 
Perfumy CK Eternity Moment to obraz młodzieńczego zakochania, ekscytacji na myśl o pierwszym pocałunku z ukochaną osobą. Zapach w magiczny sposób ucieleśnia wszystkie te chwile, które wywołują promienny uśmiech na naszej twarzy. Perfumy Eternity Moment dostępne są w sprzedaży od 2004 roku jako jedno z największych dzieł zapachowych Harry’ego Fremonta oraz Jacques’a Cavallier’a. Ich orzeźwiający aromat dodaje energii i świeżości każdej nowoczesnej i charyzmatycznej kobiecie. Dzięki niemu kobieta o duszy romantyczki staje się jeszcze piękniejsza w oczach jej ukochanego mężczyzny, a delikatna mgiełka otulająca jej ciało dodaje pewności siebie i niezwykłej kobiecości.
 
Perfumy Calvin Klein Eternity Moment to odświeżona wersja kultowego zapachu Eternity, który spotkał się z uznaniem kobiet z całego świata. Po raz kolejny perfumy Calvina Kleina towarzyszą im zarówno w codziennych sytuacjach, jak również wieczorową porą. Odświeżą Cię po ciężkim dniu w pracy, a na romantycznej randce we dwoje sprawią, że staniesz się jeszcze piękniejszą i zmysłową wersją samej siebie. Dzięki nim Twoja energia i chęć życia w nieustannym ruchu staje się jeszcze bardziej seksowne dla każdego mężczyzny, który nie jest w stanie oprzeć Twoim wdziękom. Perfumy ujęte zostały w prostym, eleganckim flakoniku, który nadaje całości niepowtarzalny charakter.

OPINIE (0)

back to top