Perfumy L'amour Nr L120

Perfumy L'amour Nr L120

Perfumy L'amour Nr L120

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Migoczący światłem, pachnący soczystymi owocami i świeżymi kwiatami zapach zadziwia swoją świeżością i delikatnością. Kompozycja ta nadaje się do noszenia w dzień, jak i podczas ciepłych, wiosennych i letnich wieczorów. Perfumy spodobają się młodym kobietom oraz paniom lubiącym orzeźwiające i odmładzające zapachy. W pierwszych chwilach po rozpyleniu urzeka nutami soczystych malin i różowego grejpfruta. Później rozwijają się akcenty fiołka, dzikiej róży, liczi i jaśminu. Kwintesencją perfum są akordy śliwkowe oraz woń drzewo cedrowego i piżma.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

DKNY - Be Delicious Women

Migoczący światłem, pachnący soczystymi owocami i świeżymi kwiatami zapach zadziwia swoją świeżością i delikatnością. PER95
299,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu
Perfumy Donny Karan ustanowiły nowy trend w perfumiarstwie. Dzięki tej kompozycji świat rozkochał się na nowo w soczystych, ociekających słońcem zapachach. DKNY Be Delicious wyglądają i smakują jak zielone, twarde i zroszone kropelkami wody wielkie jabłko! Już sam flakon nie pozostawia wątpliwości co do tego, co ukrywa się wewnątrz niego. Zapach stworzony w 2004 roku w Nowym Jorku zdobył serca wielu kobiet, które doceniły optymistyczny charakter tej kompozycji.
 

DKNY Be Delicious Woman - soczysta kąpiel

 
Kompozycja Be Delicious znaczy więcej niż tylko zapach! Ma symbolizować nieskrępowany luz, naturalny urok i nieustającą ciekawość wobec świata. Choć zapach uwodzi swoim orzeźwiającym tonem, to można w nim znaleźć o wiele więcej, aniżeli tylko zielone jabłuszko. Soczystość i nieodparty urok tych perfum czyni DKNY Be Delicious prawdziwym skarbem wśród znanych perfum. Co wyróżnia Be Delicious to przede wszystkim kwiatowa świeżość, która pachnie relaksem, rozrywką, wolnością i spontanicznością. W pierwszych chwilach po rozpyleniu perfum możemy poczuć uwalniającą się moc świeżego, zielonego jabłka w duecie z bardzo rześkim i aktywizującym ogórkiem! Dodatek różowego grejpfruta nastraja pozytywnie, dodaje energii i działa antydepresyjnie, rozwesela każdy moment. Kwiatowy akompaniament został skomponowany ze słodkiej i uwodzicielskiej magnolii oraz frywolnego fiołka. Wyczuwalne są także wonie różane. Całość zapachu wieńczą ciepłe i rozgrzewające akordy drzewa sandałowego i szlachetnego, białego bursztynu.
 
Perfumy DKNY Be Delicious można nosić cały rok i cały dzień. Nadają się dla kobiet w każdym wieku i to czyni je wyjątkowymi. Be Delicious nie podlegają żadnym zasadom, wystarczy po prostu chcieć! Czasem nie sposób oprzeć się ich orzeźwiającej i rozweselającej esencji. Kto raz zakocha się w przepysznym jabłku od Donny Karan, już zawsze pozostanie wierny temu sposobowi na życie. Sprawdź na własnej skórze, jak pachnie najradośniejszy zapach świata!

OPINIE (0)

back to top