Perfumy L'amour Nr L94

Perfumy L'amour Nr L94

Perfumy L'amour Nr L94

15,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowo - gourmand
Ilość

Kompozycja perfum należy do oryginalnych, kwiatowo-słodkich i solarnych zapachów. Są to perfumy luksusowe, cięższe, o zdecydowanym tonie. Nuty głowy są owocowo-kwiatowe, można znaleźć w nich wonie cytrusów, gruszek oraz frezji. Nuta serca składa się głównie z białych kwiatów: gardenii i kwiatu pomarańczy. Ostatnia nuta bazowa odsłania hipnotyzujące wonie kawy oraz rozgrzewające nuty solarne. Wyczuwalny jest także bursztyn i aromat piżmowy. Ten zapach przyciąga i podkreśla kobiecą charyzmę. Nadaje się na wieczór dla kobiet, które cenią wyjątkowe i rzadko spotykane kompozycje.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

YSL – Black Opium Floral Shock

Kompozycja perfum należy do oryginalnych, kwiatowo-słodkich i solarnych zapachów. Są to perfumy luksusowe, cięższe, o zdecydowanym tonie. PER89
419,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowo - gourmand
Ilość

Brak produktu
O uzależniających zapachach linii Opium pochodzących z domu mody Yves Saint Laurent usłyszał już chyba cały świat. Pierwsza kompozycja z tej linii powstała w latach osiemdziesiątych i od razu przykuła uwagę swoim niepowtarzalnym i nieznanym dotąd zapachem. Z pewnością Opium od YSL zawsze był i nadal będzie zapachem ekscentrycznym i oryginalnym. Dzisiejsze wariacje wokół linii Opium to zapachy wzbogacone o dodatkowe składniki. W przypadku Floral Shock dostajemy miks kawowo-waniliowy z dużą porcją kwiatowych esencji. Kto nie będzie mógł oprzeć się temu uzależniającemu zapachowi?
 

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock - uzależniający zapach

 
Floral Shock to zapach stworzony z myślą o rozwinięciu akordów znanych z ikonicznej linii Black Opium. Zetknięcie się z perfumami Opium jest zmysłowym i głębokim doznaniem, ponieważ Floral Shock łączy w sobie wiele składników, które chciałoby się...zjeść. Nutę głowy stanowią głównie owoce: orzeźwiająca i kwaśna cytryna, egzotyczna bergamotka oraz słodka gruszka. Owoce łączą się ze świeżością kwiatu frezji. Nuta serca to silnie kwiatowa kompozycja. Wyczuwalny jest bukiet białych kwiatów, gardenii oraz zniewalającego kwiatu pomarańczy. Ostatnim składnikiem nuty serca jest tzw. akord solarny, rozgrzewający i przywołujący nieziemskie doznania oraz skojarzenia. W ostatniej bazowej nucie otrzymujemy kwintesencję całej linii zapachowej Opium. Poczuć można aromaty kawowe, świeże espresso, otulone aromatem drzewa bursztynowego z dodatkiem ciepłych woni piżmowych. Zapachy kwiatowe oraz nuty rozgrzewające harmonizują ze sobą idealnie, dając jedyny w swoim rodzaju efekt skropienia się uzależniającą esencją... Zapach ten można przypisać do kategorii perfum kwiatowych, słodkich, solarnych oraz gourmand (“do zjedzenia”).
 
Spot reklamowy perfum Black Opium Floral Shock zwraca uwagę na dualizm kobiecości - z jednej strony na jej delikatność i subtelność, a z drugiej na namiętność, ostrość i nieprzewidywalność. Yves Saint Laurent od zawsze starał się tworzyć kreacje i dodatki skrojone tak, aby uwydatniać kobiecość. W czasie kiedy czerwona szminka nie była tak modna jak dzisiaj, projektant starał się podkreślić jej wyjątkowość. Jak widać dzisiaj, z dobrym skutkiem.

OPINIE (0)

back to top