Perfumy L'amour Nr L92

Perfumy L'amour Nr L92

Perfumy L'amour Nr L92

15,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Ta kompozycja zapachowa spodoba się kobietom lubiącym orientalno-kwiatowe wonie. Z zapachu wydobywają się zarówno aromaty ziołowe, jak i przydymione, kadzidłowe. Perfumy subtelnie podkreślają kobiecość. Są eleganckie i zmysłowe. Zmieniają się na skórze wraz z upływem czasu oraz pod wpływem ciepła ciała. Nuty, jakie możemy tutaj znaleźć to między innymi: tropikalna bergamotka w duecie z lawendą, jaśmin Sambac, słodka kumaryna, biały sandałowiec, wanilia oraz dojrzały kwiat irysa.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Guerlain – Mon

Ta kompozycja zapachowa spodoba się kobietom lubiącym orientalno-kwiatowe wonie. Z zapachu wydobywają się zarówno aromaty ziołowe, jak i przydymione, kadzidłowe. PER88
349,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Brak produktu
Mon Guerlain to jeden z zapachów tego znanego i cenionego domu mody. Muzą marki, która sygnuje swoim nazwiskiem te perfumy, jest Angelina Jolie, znana zarówno z kinowych produkcji, jak i ze swojej sensualności aktorka. W obrębie linii zapachowej Mon Guerlain pojawiało się kilka wersji kompozycji, a każda z nich hołduje kobiecości i naturalnemu wdziękowi. Sam autor perfum uznaje je za manifest dzisiejszego, współcześnie znanego kobiecego piękna, które ma wiele twarzy. Perfumy podkreślają zmysłowość, drzemiącą w kobietach siłę oraz ponadczasową wolność.
 

Guerlain Mon - zapach kobiecej wolności

 
Jeżeli ktoś zapytałby o to, co charakteryzuje kobiecy zapach, co by to było? Według domu mody Guerlain oraz aktorki Angeliny Jolie to zapach, który jest niewidoczny, a okrywający i otulający ciało niczym druga skóra. Dzięki perfekcyjnie dobranym nutom Mon Guerlain rzeczywiście daje wrażenie drugiej skóry, która uwydatnia kobiecość. Perfumy przywodzą na myśl orientalne podróże, zapach świeżych ziół i kwiatów. Nuty głowy otwiera uspokajająca i intensywna prowansalska lawenda, a także egzotyczna, orzeźwiająca bergamotka. Nuty serca składają się z intensywnych akordów jaśminowych, w tym Paradisone oraz egzotycznego pochodzącego z Indii jaśminu Sambac. W tej nucie wyczuć można także niecodzienną, niezwykle słodką woń kumaryny. Bazowymi nutami perfum Mon Guerlain są równie wyjątkowe składniki: intensywny i ziemisty sandałowiec biały, pełna wdzięku tahitańska wanilia oraz przepełniony słodyczą kwiat irysa.
 
Perfumy Mon Guerlain są kontynuacją legendarnych zapachów sprzed wielu lat, które wpisywały się w grupę historycznych woni fougèr, gdzie każdorazowo bazą musiały być: lawenda, kumaryna, a także dębowy mech. Dom mody Guerlain także flakonikiem swoich perfum nawiązuje do historii perfumiarstwa - buteleczka jest wykonana z niezwykle grubego i mocnego szkła, każdy wierzchołek buteleczki przypomina precyzyjnie oszlifowany diament. Zakrętka flakonu Mon Guerlain przywodzi na myśl kształt półkul ziemskich.

OPINIE (0)

back to top