Perfumy L'amour Nr L84

Perfumy L'amour Nr L84

Perfumy L'amour Nr L84

15,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Poznaj świeżość nut kwiatowych, które przeniosą Cię wprost do krainy luksusu, elegancji i wyrafinowania. Perfumy dla kobiet, które pragną uwodzić aromatem swego ciała, są pewne siebie i naturalnie piękne. Wdychając pierwsze krople tej wyjątkowej esencji, Twoim zmysłom ukaże się bukiet białych kwiatów, bergamoty i róży, który następnie ustępuje miejsca lilii kasablanckiej, tuberozie i kwiatom pomarańczy. Całość wspaniale dopełnia intensywny aromat drzewa sandałowego, uwodzicielskiego piżma i słodkiej wanilii.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

David Beckham – Intimately Women

Poznaj świeżość nut kwiatowych, które przeniosą Cię wprost do krainy luksusu, elegancji i wyrafinowania. Perfumy dla kobiet, które pragną uwodzić aromatem swego ciała, są pewne siebie i naturalnie piękne. PER83
270,60 zł
Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu
Poczuj, jak Twoje serce przepełnia miłość, a ciało rozpływa się w przyjemnym orzeźwieniu, które oferuje delikatny, kwiatowy aromat wody toaletowej dla kobiet David Beckham Intimately Woman. Perfumy te, niczym bukiet świeżych kwiatów, przenoszą Cię wprost do krainy rozkoszy, harmonii i intymności. Wystarczy zaledwie jeden moment, byś zafundowała swojemu ciału intensywnie odświeżający bukiet białych kwiatów, płatków róży oraz delikatnej bergamotki. To jeszcze nie wszystko – tuż za nimi dumnie rozwija się serce w postaci akcentów lilii kasablanckiej, tuberozy i kwiatu pomarańczy. Kwintesencją subtelności i wyrafinowania staje się mieszanka słodkiej wanilii, seksownego piżma i odurzającego drzewa sandałowego.
 

Perfumy David Beckham Intimately Woman

 
David Beckham Intimately Woman to damska odpowiedź na kultowy zapach dla mężczyzn – perfumy David Beckham Intimately Man. Obie kompozycje doskonale ze sobą współgrają i łączą się w spójną całość, co idealnie odzwierciedla motyw, który został wykorzystany do stworzenia perfum Intimately – prawdziwa miłość łącząca dwie zakochane w sobie osoby. Woda toaletowa Intimately Woman to nowość z 2006 roku, a zarazem zdobywca prestiżowej nagrody FiFi Award Fragnance Of The Year Women’s Popular Appeal 2008. Połączenie wyrafinowanych akcentów kwiatowych sprawia, że perfumy te cenione są przede wszystkim przez kobiety o duszy romantyczki. Subtelne, delikatne, a zarazem eleganckie, ceniące luksus i rozeznane w najnowszych trendach modowych. Dokładnie takie jak żona samego twórcy, Victoria Beckham.
 
Świeżość i subtelność perfum Intimately Woman sprawia, że polecane są one przede wszystkim do noszenia w codziennych sytuacjach, w okresie wiosennym i letnim. Idealnie zaprezentują się na kobiecej skórze podczas drogi do pracy, na kawie z przyjaciółką lub szybkich zakupach w galerii handlowej. Kobiecym dopełnieniem całej kreacji zapachowej jest zmysłowy, kwadratowy flakonik w lekko zaróżowionej kolorystyce, uzupełniony przezroczystą zakrętką.

OPINIE (0)

back to top