Perfumy L'amour Nr L58

Perfumy L'amour Nr L58

Perfumy L'amour Nr L58

15,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Ten zapach ma charakter energetyczny, lekki i orzeźwiający. Połączenie słodyczy z rześkością tworzy harmonijną, subtelną całość. Zapach nadaje się na dzień, przeznaczony jest dla osób aktywnych, młodych dziewczyn oraz kobiet, które lubią swobodne aromaty perfum. Nuty głowy i serca perfumetki należą do grupy kwiatowo-owocowej. Składają się na nią owoce malin i mandarynek oraz kwiat frezji. Nuta serca należy do irysa oraz fiołka. Nutę bazy stanowi ziemista słodycz drzewa cedrowego harmonizującego z resztą składników.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Puma - Flowing

Ten zapach ma charakter energetyczny, lekki i orzeźwiający. Połączenie słodyczy z rześkością tworzy harmonijną, subtelną całość. Zapach nadaje się na dzień, przeznaczony jest dla osób aktywnych, młodych dziewczyn oraz kobiet, które lubią swobodne aromaty perfum. PER62
307,50 zł
Pojemność: 30ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu
Różnorodne zapachy z rodziny Pumy należą do grupy woni energetyzujących, świeżych, przeznaczonych dla kobiet aktywnych, szukających perfum lekkich, o kwiatowo-owocowych aromatach. Linie zapachowe stworzone przez niemiecką markę odzieżową rekomendowane są dla młodych osób, lubiących lekkie, dzienne zapachy. Także Puma Flowing jest wonią optymistyczną i uniwersalną.
 

Puma Flowing - perfumy damskie

 
Subtelna, nieobciążająca słodycz zapachu Puma Flowing przyciąga wiele zwolenniczek. Zanurzenie się w zapachu to jak kąpiel na łonie natury w orzeźwiającym jeziorze. Nic dziwnego, że producenci tak też obrazują zapach - flowing, czyli unoszenie się, płynięcie z rytmem natury, swoboda ruchu. Nuty tych perfum zostały dobrane z myślą o delikatnym i orzeźwiającym aromacie. Dostajemy oto orzeźwiający koktajl, w którym pierwsze akordy zapachowe tworzą apetyczne owoce malin oraz mandarynek. Trio uzupełnia intensywny aromat kwiatu frezji. Nuta serca należy także do znanych ze zniewalającego aromatu kwiatów: wdzięcznego irysa oraz małego fiołka. Taką delikatną, ale wyraźną kompozycję kwiatów i owoców dopełnia drzewny i ziemisty zapach drzewo cedrowego ujawniający się w ostatnich nutach zapachu Puma Flowing.
 
Puma Flowing to zapach nadający się dla młodych kobiet, a także nastolatek. Jest nienarzucający się, subtelny i owocowy, nadaje się na dzień lub podczas ciepłej nocy. Perfumy sprawią radość każdej dziewczynie i kobiecie, która ceni lekkość, wysublimowaną słodycz i naturalną energię. Pumą można się dzielić z siostrą, przyjaciółką, a nawet mamą, która chce odpocząć od intensywnych, wyraźnych perfum. Niemiecka marka oprócz perfum oferuje także dezodoranty i inne pachnące aktywnością i energią kosmetyki. Flakoniki perfum są transparentno-różowe, mają wygodny w trzymaniu prostokątny kształt. Zapach Puma Flowing odpowiednio długo utrzymuje się na skórze, zmieniając z czasem swoje główne nuty. Zanurz się w oceanie świeżości!

OPINIE (0)

back to top