Perfumy L'amour Nr L45

Perfumy L'amour Nr L45

Perfumy L'amour Nr L45

15,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Wyjątkowe perfumy, dzięki którym przemienisz się w kruchą i delikatną marzycielkę, podkreślisz swoje naturalne piękno i zachwycisz niepowtarzalnym urokiem osobistym. Subtelna świeżość nut kwiatowych rozpromieni Twoją duszę, a Ty ulegniesz magii, którą zaoferuje Ci intensywny aromat kwiatu kaktusa, który przechodzi następnie w kruchość różowej frezji, jaśminu oraz róży. Zagłębiając się w tajnikach własnej duszy, odkryjesz potęgę zmysłowości, którą idealnie podkreśli moc aromatów cedru oraz nut drzewnych.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Hugo Boss – Ma Vie

Subtelna świeżość nut kwiatowych rozpromieni Twoją duszę, a Ty ulegniesz magii, którą zaoferuje Ci intensywny aromat kwiatu kaktusa, który przechodzi następnie w kruchość różowej frezji, jaśminu oraz róży. PER55
134,90 zł
Pojemność: 30ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu
Rozkosz dla duszy, aromatyczna dusza dla ciała – wszystko to, a nawet i więcej otrzymasz, jeśli tylko pozwolisz sobie na chwilę przyjemności, którą zagwarantuje Ci magiczny aromat nut kwiatowych ukrytych w wodzie perfumowanej dla kobiet Hugo Boss Ma Vie. W codziennej gonitwie za uciekającymi sekundami, minutami, godzinami daj się uwieść nietuzinkowemu aromatowi kwiatu kaktusa – nowoczesnemu, aczkolwiek bardzo orzeźwiającemu i intrygującemu do tego stopnia, że chcesz zachwycać się nim bez końca. Następnie Twoje serce rozkwitnie kwiatową łagodnością delikatnej, różowej frezji, jedwabistych płatków jaśminu oraz wyjątkową kobiecością róży. Na koniec czeka na Ciebie istne aromatyczne odurzenie – mieszanka zapachów drzewnych i aromatu cedru, który wnika w każdy zakamarek Twojej skóry.
 

Hugo Boss Ma Vie - Perfumy Damskie

 
Hugo Boss to prawdziwy znawca kobiecych pragnień, wątpliwości i zahamowani, które powstrzymują je przed eksponowaniem tego, co mają w sobie najcenniejsze – naturalnego piękna, któremu nie sposób się oprzeć. Perfumy Hugo Boss Ma Vie z 2014 roku to zapach zainspirowany Tobą. Kobietą, która w szarej codzienności zatraciła poczucie wyjątkowości, zapomniała, czym jest radość z życia i czas, który powinna poświęcić tylko i wyłącznie sobie. Perfumy Ma Vie przypomną Ci o tym, jak drogocenne jest Twoje życie i jak ważna jesteś dla siebie Ty sama. Wdychając lekki, kwiatowy zapach Hugo Bossa, na nowo stajesz się wyzwoloną kobietą, która biega boso po porannej rosie, otula twarz promieniami ciepłego słońca i afirmuje tę chwilę, która jest tu i teraz.
 
Damskie perfumy Hugo Boss Ma Vie to zapach uniwersalny, dzięki czemu świetnie podkreśli każdą Twoją stylizację – tę codzienną, jak również tę wieczorową lub typowo wakacyjną. Twarzą kampanii reklamowej promującej zapach Ma Vie stała się sama Gwyneth Paltrow – amerykańska aktorka i scenarzystka filmowa, która od lat uważana jest za ikonę kobiecej siły, niezależności, nowoczesności i seksapilu. Całość podkreślono smukłym, eleganckim flakonikiem wypełnionym płynem w kolorze pudrowego różu.

OPINIE (0)

back to top