Perfumy L'amour Nr L22

Perfumy L'amour Nr L22

Perfumy L'amour Nr L22

15,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Perfumy dla kobiet, które pragną odkryć swoje prawdziwe „ja” i zachwycać przebojowością, zmysłowością i radością z życia. Mieszanka zapachowa skomponowana została na bazie nut orientalno-waniliowych, które przyjemnie rozgrzewają i pobudzają kobiece ciała. Delikatne wejście w świat aromatów zapewnia połączenie gruszki, kwiatu pomarańczy i różowego pieprzu, które harmonijnie przechodzi w moc akcentów kawy i jaśminu. Magnetyzującą głębię składników podkreśla wyrazista esencja wanilii, cedru i paczuli.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

YSL– Black Opium

Delikatne wejście w świat aromatów zapewnia połączenie gruszki, kwiatu pomarańczy i różowego pieprzu, które harmonijnie przechodzi w moc akcentów kawy i jaśminu. PER39
419,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Brak produktu
Yves Saint Laurent Black Opium to zapach dla kobiety o stu twarzach, imponującej niedoścignionym pięknem i zmysłowością. Elementem charakterystycznym dla całej kreacji zapachowej stało się oryginalne ujęcie słodkich, a zarazem przyjemnie rozgrzewających składników orientalnych i waniliowych, które z jednej strony czarują elegancją, z drugiej natomiast otulają zmysłowym powiewem namiętności. Na początek wyraźnie wyczuć można aromat różowego pieprzu, soczystej gruszki i kwiatu pomarańczy, który stopniowo przechodzi w nieco mocniejsze akordy kawy oraz jaśminu. Nad całością dominuje niezwykła głębia rozgrzewających akcentów wanilii, cedru oraz paczuli.
 

Yves Saint Laurent - Black Opium 50 ml

 
Perfumy Black Opium to muzyczna, rockowa wersja klasycznych perfum Opium, które w 2009 roku zdominowały damski rynek perfumeryjny. Czarna odsłona perfum Opium od marki YSL dostępna jest od 2014 roku jako niepowtarzalne dzieło perfumeryjnych mistrzów – Nathalie Lorson, Marie Salamagne, Oliviera Crespa oraz Honorine Blanc. Z powodzeniem zaprezentowali nam wizerunek kobiety pełnej sprzeczności – z jednej strony niezwykle kobiecej, seksownej i uparcie dążącej do obranych celów, a z drugiej imponującej tajemniczością, elegancją i zmysłowością. Niepowtarzalny aromat perfum Yves Saint Laurent pozwala cieszyć się życiem na nowo, czerpać z niego to, co najcenniejsze i przeżywać te momenty, które pragniemy zatrzymać głęboko w sercu.
 
Hipnotyzujący aromat perfum Yves Saint Laurent jest uzależniający niczym filiżanka mocnej kawy o poranku. Pobudza, dodaje energii i pieści zmysły. Pozwala kobietom czuć się seksownie i zmysłowo podczas eleganckich kolacji, jak również w chłodne, zimowe wieczory. Magnetyczna siła perfum Yves Saint Laurent Black Opium tkwi nie tylko w ich aromacie, ale także w oryginalnym designie flakonika, który przedstawiono w czarnej kolorystyce z efektem połyskującego brokatu i wyraźnie odznaczającą się etykietą. Yves Saint Laurent Black Opium to zapach, dzięki któremu to Ty rozbłyśniesz tej nocy niezwykłym blaskiem!

OPINIE (0)

back to top