fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L452

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu

Paco Rabanne – Pure XS

Perfumy Paco Rabanne – Pure XS

Paco Rabanne – Pure XS

449,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - przyprawowe
Ilość

Paco Rabanne Pure XS to zapach pełen namiętności, obsesji i kontrastów, które powodują szybsze bicie serca u każdego mężczyzny. Perfumy z 2017 roku ukazują nam tętniące życiem połączenie świeżych nut drzewnych i intensywnych składników aromatycznych, stojących na granicy pomiędzy chłodem i rozgrzewającym ciepłem aromatów. W nutach głowy delikatnie zaznacza się świeżość nut zielonych i soczystych cytrusów, które wspaniale połączono z akordem imbiru oraz macierzanki. Serce czaruje wyrafinowanym aromatem cynamonu oraz likieru waniliowego, który przeplata się z esencją skóry i słodkich jabłek. Całość wspaniale podkreślają nuty bazy, rozgrzewające oblepiającym ciało cukrem i akordami drzewnymi.
 

Perfumy Paco Rabanne Pure XS

 
Paco Rabanne XS to wyjątkowa kompozycja zapachowa będąca prawdziwą fantazją w najczystszej postaci. Zapach projektu Anne Flipo, Caroline Dumur oraz Bruno Jovanovica określana jest jako wizerunek mężczyzny perfekcyjnego – idealnego w swej nieprzyzwoitości, ponętności i sile pożądania. Mężczyzna kreowany przez Paco Rabanne przyciąga kobiece spojrzenia z magnetyczną siłą, imponuje im swą powściągliwością i lubieżnością, stając się tym samym dla nich ikoną męskiego erotyzmu. XS, czyli skrót od słowa „sex” to czysta gra emocji, doskonały balans pomiędzy nieokiełznaną świeżością i ogniem namiętności.
 
Męskie perfumy Paco Rabanne XS Men z powodzeniem nawiązują do kultowego zapachu XS z 1993 roku, ponownie inspirowanego kontrastami i wizerunkiem mężczyzny o wielu twarzach. Tym razem otrzymujemy jeszcze mocniejszą, intensywniejszą wersję perfum Paco Rabanne, które doskonale sprawdzą się podczas noszenia zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorową porą. Mężczyzna sięgający po ten zapach ulegnie nie tylko jego aromatowi, ale także oryginalnemu designowi buteleczki, który imponuje tajemniczą grą kolorów. Zastosowana tu nutka luksusu wprowadza efekt gradacji kolorów, od śnieżnej bieli, poprzez subtelne błękity i granaty, aż po klasyczną czerń. Na całości dumnie prezentuje się złoty napis „Pure XS”.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L452

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top