fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L30

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu

Paco Rabanne – Olympea

Perfumy Paco Rabanne – Olympea

Paco Rabanne – Olympea

469,00 zł
Pojemność: 80ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Paco Rabanne Olympea – czy istnieje piękniejsze połączenie klasyki i nowoczesności, pikanterii i delikatności, energii i zmysłowości? Perfumy przepełnione zostały spektakularnym połączeniem nut orientalnych i kwiatowych, które wyzwalają w nas całkowicie sprzeczne odczucia. Na początek zmysły pobudza musujący aromat zielonej mandarynki, jaśminu wodnego oraz kwiatu imbiru, który przechodzi dalej w zaskakujące połączenie słodkiej wanilii i nietypowych akordów soli. Tym, co rozgrzewa najmocniej, jest subtelna mieszanka nut drzewa sandałowego i drzewa kaszmirowego, dzięki którym wyzwolisz swą duszę z więzów codzienności.
 
Damskie perfumy Paco Rabanne Olympea to aromatyczny klejnot każdej kobiety, która choć na moment pragnie poczuć się prawdziwą boginią. Inspiracją do stworzenia perfum Olympea stał się wizerunek starożytnej bogini Kleopatry, która obecnie uważana jest za symbol nieskazitelnego piękna, odwagi i zmysłowości. Olympea to kobieta, która łączy w sobie cechy wrażliwej i delikatnej romantyczki, uwodzącej Cię siłą swej kokieterii, jak również odważnej i nieokiełznanej buntowniczki, pragnącej podkreślać swoją kobiecość. Perfumy Olympea Paco Rabbane zachęcą Cię do tego, byś brała z życia to, co najlepsze i nie bała się sięgać po to, co z pozoru wydaje się nieosiągalne.
 

Paco Rabanne - Olympea - woda perfumowana - 80 ml

 
Lubisz łączyć kontrasty? Perfumy Paco Rabanne Olympea z pewnością Cię nie zawiodą. Za dnia energetyzujące, świeże i orzeźwiające, a wieczorową porą intensywne, głębokie i bardzo seksowne. Dzięki nim rozpoczniesz dzień z uśmiechem i potężną dawką energii, a zakończysz go ze świadomością, że dałaś upust swym głęboko skrywanym pragnieniom i ukazałaś siebie z najlepszej strony. Twoją uwagę powinien przykuć nie tylko oryginalny aromat perfum Olympea Paco Rabbane, ale także ich ekskluzywny flakonik, który przywodzi na myśl drogocenny klejnot znajdujący swoje miejsce na Twojej toaletce. Subtelne piękno esencji Paco Rabanne Olympea zamkniętej w zaokrąglonym flakoniku to skarb, któremu nie sposób się oprzeć!

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L30

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top