fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L539

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

Paco Rabanne Lady Million

Perfumy Paco Rabanne - Lady Million

Paco Rabanne - Lady Million

280,60 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Paco Rabanne uważany jest za jednego z najbardziej uzdolnionych kreatorów kobiecych pragnień i emocji. Jego projekty od lat stanowią kwintesencję kobiecości i nieskazitelnego piękna, któremu nie sposób się oprzeć. To właśnie spod jego skrzydeł do sprzedaży wyszła prawdziwa legenda – woda perfumowana Paco Rabanne Lady Million, uważana za symbol kobiecej siły i elegancji. Zapach opracowany został na bazie ekskluzywnych nut kwiatowych oraz owocowych, które już w pierwszych kroplach hipnotyzują magią akordów neroli, cytryny amalfi oraz maliny. W nutach serca ujęto aromatyczną rozkosz nut jaśminu, kwiatu afrykańskiej pomarańczy oraz gardenii. By całość nabrała niepowtarzalnego charakteru, Lady Million doprawiono nutką kuszącej ambry, białego miodu oraz paczuli.
 

Paco Rabanne Lady Million - 50ml

 
Paco Rabanne Lady Million to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych premier perfumeryjnych 2010 roku, stworzona na dwa lata po męskich perfumach Paco Rabanne 1 Million. Podobnie jak w przypadku męskiej kompozycji, tutaj również mamy do czynienia z inspiracją złotem – luksusem, bogactwem, elegancją i wyrafinowaniem. Za projekt perfum Lady Million odpowiada zgrany perfumeryjny kwartet – Anne Flipo, Beatrice Piquet, Dominique Ropion oraz Bruno Jovanovic. Ich głównym zamiarem było stworzenie wizerunku kobiety olśniewającej luksusem i elegancją – prawdziwej Lady Million, która uwielbia znajdować się w centrum zainteresowania i wzbudzać podziw u płci przeciwnej.
 
Perfumy Paco Rabanne Lady Million należy do kategorii perfum rozgrzewających, przeznaczonych na nieco chłodniejsze, jesienne i zimowe dni. Z uwagi na niezwykłą intensywność perfum, Paco Rabanne poleca swój zapach również na wieczorowe, wyjątkowe okazje, które na długo zapadną w sercu i pamięci każdej kobiety. Lady Million to perfumy jedyne w swoim rodzaju i wyjątkowe również z uwagi na oryginalny design flakonika. Buteleczka w kształcie pozłacanego diamentu wspaniale łączy się z męską buteleczką perfum w formie sztabki złota.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L539

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top