fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L205

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - wodne
Ilość

Brak produktu

Paco Rabanne Invictus

Perfumy Paco Rabanne - Invictus

Paco Rabanne - Invictus

449,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - wodne
Ilość

Niepokonany - taką aurę roztacza wokół siebie mężczyzna spryskany zapachem Paco Rabanne Invictus. Kompozycja perfum nawiązuje do świata mitologicznych, legendarnych istot. Mężczyzna Invictus to wcielenie człowieka z wielką siłą i absolutną pewnością siebie. O człowieku gotowym podjąć każde wyzwanie opowiada zapach Paco Rabanne. Invictus oznacza zwycięstwo, a mityczny zapach uosabia legendę o niezwyciężonym. Kompozycja przywołuje na myśl dwie siły, którym nie da się oprzeć: ostrą i absolutną świeżość w parze z intensywną, pierwotną zmysłowością. Słodki, seksowny, niezwyciężony. Temu zapachowi nie da się oprzeć, a swoją popularność zdobywa głównie wśród oczarowanych kobiet.
 

Paco Rabanne Invictus - Boski i niezwyciężony

 
Invictus perfumy składające się z dwóch równoważnych akordów symbolizujących dwa światy i dwa żywioły: ogień i wodę. Zapach na przemian uwalnia raz morskie, a raz rozgrzewające, drzewne wonie. Ciekawym wątkiem przy stworzeniu perfum, było przełamanie typowo męskiego zapachu poprzez dodatek akordu jaśminowy. Uczynił on zapach jeszcze bardziej orzeźwiającym i romantycznym unikatem. Invictus należy do grup perfum drzewno-morskich. W kompozycji odnajdziemy też akcent egzotyczny w postaci owocu grejpfruta. Dodanie liści laurowych czyni zapach czystym, głębokim i wyrazistym. W kompozycji znajdziemy również bogate aromaty wetywerii i drzewa gwajakowego o morskim i trwałym bukiecie. Mięta znana z właściwości chłodzących i silnie orzeźwiających, dodaje zapachowi lekkości i żywotności. Mech dębowy, szara ambra i paczula sprawiają, że zapach staje się niejednoznaczny, rozgrzewający, o silnym drzewnym aromacie. Invictus to kompozycja, która rozwija się wspaniale na skórze, obdarzając ją harmonijną, uzupełniającą się mityczną wonią.
 
W tym wibrującym zapachu mężczyzna odnajduje swoją pierwotną naturę. Dwa współgrające akordy symbolizują zwycięstwo w postaci harmonii i wewnętrznej równowagi. Nic dziwnego, że zapachowi trudno się oprzeć, ponieważ łączy dwa przeciwstawne żywioły, które na skórze tworzą boską, nieposkromioną woń.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L205

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - wodne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top