fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L285

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu

Paco Rabanne 1 Million

Perfumy Paco Rabanne -1 Million

Paco Rabanne -1 Million

389,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
Ilość

Paco Rabanne One Million – zapach petarda, dzięki któremu szara, smutna codzienność przeistacza się w chwile pełne magii i wyjątkowości. 1 Million to zapach wypełniony świeżością nut drzewnych i pikanterią akordów przyprawowych, dodając całości luksusowego, w pełni harmonijnego charakteru. Wystarczy zaledwie kilka kropel nut grejpfruta, mięty i mandarynki, by męskie ciało zostało doskonale pobudzone. Idąc dalej, zanurzamy się w nutach serca, które wręcz rozpieszczają subtelnością królewskiej róży, cynamonu i nut przyprawowych. Nad całością dominuje ciepła, niezwykle uwodzicielska baza w postaci nut drzewnych, skóry, bursztynu oraz indyjskiej paczuli.
 

Perfumy Paco Rabanne 1 Million - One Million

 
Perfumy Paco Rabanne 1 Million to bezsprzeczny klasyk wśród perfum dla mężczyzn, dostępny w sprzedaży od 2008 roku. Nad wyjątkowym projektem perfum czuwało grono najwybitniejszych i doświadczonych perfumiarzy: Christophe Raynaud, Olivier Pescheux oraz Michel Girard. Inspiracją do powstania perfum stał się motyw wędrówki odbywanej przez mężczyznę zdeterminowanego i oczekującego od życia tego, co najlepsze. Mężczyzna kreowany przez Paco Rabanne jest niepoprawnym marzycielem, pełnym ambicji i cierpliwości, która pozwala mu zawsze zmierzać w tę samą, właściwą stronę. Dzięki perfumom 1 Million każdy mężczyzna jest w stanie przetrwać najtrudniejsze momenty, skupiając się wyłącznie na tym, co szczęśliwe, radosne i pełne beztroski.
 
Męskie perfumy Paco Rabanne 1 Million to aromatyczny bilet wstępu do świata, którym rządzą emocje i chęć poznawania tego, co odległe i nieosiągalne. Luksusowy aromat perfum One Million wspaniale komponuje się ze stylizacjami codziennymi, doskonałymi do noszenia do pracy, jak również tymi typowo wieczorowymi. Aromat perfum 1 Million zamknięto w stylowym flakoniku, który imituje sztabkę złota. Nie bój się zaryzykować – wybierz zapach, który pozwoli Ci poczuć się prawdziwym, życiowym zwycięzcą!

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L285

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top