fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L412

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Brak produktu

Paco Rabanne – 1 Million Prive

Perfumy Paco Rabanne – 1 Million Prive

Paco Rabanne – 1 Million Prive

799,00 zł
Pojemność: 80ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Zupełnie nowa odsłona kultowego zapachu 1 Million od Paco Rabanne, jeszcze bardziej magiczna i pełna intensywnych składników zapachowych – perfumy Paco Rabanne 1 Million Prive. Ta ciepła, niezwykle aromatyczna kompozycja wspaniale balansuje pomiędzy orientalnym ciepłem i egzotyką, a drzewną lekkością i subtelnym orzeźwieniem. W nutach początkowych męskie zmysły urzeka musująca słodycz akordów czerwonej pomarańczy oraz cynamonu. Po krótkiej chwili na pierwszy plan wysuwa się aromat serca, w którym dominuje odurzająca esencja tytoniu oraz mirry. Całość subtelnie podkreśla baza, której niebezpieczna siła tkwi w aromacie paczuli oraz fasolki tonki.
 

Perfumy 1 Million Prive

 
One Million Prive to wyjątkowy zapach dla każdego nowoczesnego poszukiwacza przygód, który wciąż szuka nowych wyzwań i jest żądny stałego zastrzyku adrenaliny. Perfumy projektu Christophe Raynauda dostępne są w sprzedaży od 2016 roku jako mocniejsze uderzenie klasyka – perfum One Million. Nowy zapach Paco Rabanne to najprawdziwsza kwintesencja ciepła, zmysłowości, energii i intensywności, czyli dokładnie tego, czego potrzebuje każdy nowoczesny mężczyzna. Nie bez powodu uważa się, że jest to idealny zapach dla współczesnego dżentelmena – stylowego, czarującego, charyzmatycznego i pragnącego wyróżniać się z tłumu. Mężczyzna kreowany przez Paco Rabanne to życiowy indywidualista, zawsze chodzący własnymi ścieżkami i kierujący się własnymi zasadami.
 
Ekskluzywne perfumy Paco Rabanne One Million Prive po raz kolejny inspirowane są sztabką złota, czego wyraz oddaje oryginalny flakonik oraz blask bijący od mężczyzny sięgającego po ten zapach. Perfumy doskonale podkreślają naturę mężczyzny, który pragnie czuć się komfortowo w niemal każdej sytuacji – zarówno w upalne, letnie dni, jak również w chłodne, jesienne i zimowe wieczory. Buteleczka w kształcie złotej sztabki złota wspaniale podkreśla drogocenny charakter perfum i wyjątkową naturę ich właściciela.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L412

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top