fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L46

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

Naomi Campbell – Cat Deluxe at Night

Perfumy Naomi Campbell – Cat Deluxe at Night

Naomi Campbell – Cat Deluxe at Night

246,00 zł
Pojemność: 30ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Odsłoń swoją prawdziwą twarz dzięki perfumom Naomi Campbell Cat Deluxe at Night i poczuj się niczym seksowna, prowokująca kocica, która jednym gestem obezwładnia męskie zmysły. Twoja natura kusicielki doskonale współgra z kwiatowo-owocowym aromatem perfum, ociekającym seksapilem i sensualnością. Wejdź do świata zmysłów i odkryj słodycz aromatu czarnej porzeczki, gruszki, tropikalnego owocu oraz pitai, która subtelnie przechodzi w delikatność kwitnącej gardenii, magicznego cyklamenu oraz wibrujących nut kwiatowych. Tym, co czekać będzie na Ciebie na końcu, jest prawdziwa rozkosz dla Twego ciała w postaci ciepłej esencji bursztynu, subtelnego kwiatu bawełny, nut drzewnych i malin.
 

Naomi Campbell Cat Deluxe at Night

 
Szukasz perfum na wieczór, dzięki którym uwiedziesz wybranka swego serca? Perfumy Naomi Campbell Cat Deluxe at Night czeka właśnie na Ciebie! Zapach ten został wprowadzony na rynek w 2007 roku jako nowsza wersja oryginalnych perfum Cat Deluxe, które od lat cieszą się niezmienną popularnością wśród kobiet z całego świata. Naomi Campbell, jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie, doskonale wie, czego pragnie współczesna kobieta i w czym tkwi jej magiczna siła przyciągania. Dzięki buzującym akcentom kwiatów i owoców przemienia kobiecą skromność w prowokacyjną zmysłowość, która nie pozostawia wyboru – nie sposób jej nie ulec.
 
Damskie perfumy Cat Deluxe at Night świetnie podkreślają charakter kobiety o naturze kokietki, dodają jej tajemniczości i sprawiają, że staje się ona prawdziwą boginią męskich serc i zmysłów. Jak sama nazwa mówi, perfumy Naomi Campbell Cat Deluxe at Night to propozycja typowo wieczorowa, idealnie łącząca się z seksownymi „małymi czarnymi”, w których każda kobieta wygląda po prostu pięknie. Wieczorowa sensualność perfum Naomi Campbell Cat Deluxe at Night doskonale łączy się ze zwierzęcym flakonikiem o podobnym designie jak w przypadku oryginału. Świetnie łączy w sobie ciemną kolorystykę z motywami zwierzęcymi oraz charakterystyczny, czarny pomponik.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L46

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top