fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L140

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Brak produktu

Mugler Alien

Perfumy Mugler- Alien

Mugler- Alien

255,00 zł
Pojemność: 60ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Perfumy Thierry Mugler Alien to jeden z tych zapachów, które już na samą myśl o nich przeniosą Cię wprost do krainy magnetycznej rozkoszy. Ten kultowy zapach z 2005 roku opracowany został na bazie ciepłych nut Orientu, przez które figlarnie przenika drzewna świeżość i orzeźwienie. Perfumy Alien to zapach pełen niespodzianek, które zaskoczą Cię już we wstępie, oferując jedwabistą gładkość świetlistych kwiatów jaśminu, ręcznie zbieranych w Twoim magicznym ogrodzie. Zaledwie kilka tonów dalej czeka na Ciebie seksowny kaszmeran, który uwiedzie Cię wibrującą głębią. Ucztą dla Twojego ciała będzie rozgrzewająca zmysłowość aromatów bursztynu – zniewalającej esencji rozkoszy.
 

Perfumy Thierry Mugler Angel

 
Perfumy Alien uważane są za jeden z najbardziej uwodzicielskich zapachów w dorobku Thierry’ego Muglera, za którego projekt odpowiedzialni są Dominique Ropion oraz Laurent Bruyere. Inspiracją do stworzenia tej niezwykłej kompozycji zapachowej stał się jeden z drogocennych kamieni szlachetnych – ametyst, który skrywa w sobie moc tajemnic. Ametyst stanowi symbol kobiecej perfekcji, tajemniczości, seksapilu i hipnotyzującego piękna, któremu nie sposób się oprzeć. Kobieta, która sięga po ten zapach, zna swoją wartość, jest promienna, naturalna i gotowa na to, by rozpocząć kolejny rozdział w swoim życiu.
 
Damskie perfumy Thierry Mugler Alien to zapach pełen tajemnic i sprzeczności, balansujący pomiędzy tym, co już było, a tym co dopiero przed nami. Mocno zachęca do tego, by otworzyć się na to, co nieznane i fascynujące – gorące uczucie, nowe doświadczenie, ciekawe wyzwanie. Jego niejednoznaczność sprawia, że kobieta może po niego sięgać w każdym momencie – podczas długiego dnia w pracy, jak również wieczorową porą, wyzwalając z siebie pokłady zmysłowości i uwodzicielskiej prowokacji. Perfumy ujęte zostały w kryształowym flakoniku w odcieniu ametystu, symbolizując tym samym spokój i harmonię dla duszy oraz ciała.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L140

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top