fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L404

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Brak produktu

Mugler A Men

Perfumy Mugler - A Men

Mugler - A Men

449,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Jak pachną głęboko skrywane, męskie pragnienia? Dokładnie tak, jak wyjątkowy aromat perfum Thierry Mugler A Men – zmysłowy, czarujący, niejednoznaczny i zaskakujący w swej prostocie. Perfumy A Men to doskonała mieszanka orientalnej egzotyczności i drzewnej lekkości, idealnie odzwierciedlającej kruchość i wrodzony urok osobisty każdego nowoczesnego mężczyzny. Głową zapachu stało się orzeźwiające połączenie nut zielonych, owocowych, przyprawowych, jak również kolendry, lawendy, mięty oraz bergamotki. Serce imponuje nam swą słodyczą i delikatnością, idealnie wyrażoną w postaci akordów miodu, paczuli, jaśminu, mleka, karmelu oraz konwalii. Zdecydowany aromat bazy kokietuje z męskimi zmysłami i oferuje wspaniałą mieszankę drzewa sandałowego, fasolki tonki, bursztynu, paczuli, piżma, wanilii oraz kawy.
 

Perfumy A Men Mugler

 
Wyraźnie podkreślona słodycz perfum A Men Mugler to zabieg celowy Jacquesa Huclera, twórcy perfum, który w 1996 roku doprowadził do wprowadzenia ich na rynek. To właśnie w ten sposób perfumy A Men stały się swego rodzaju celebracją męskich zmysłów i pragnień, jego miłości do luksusu i elegancji. Perfumy Thierry’ego Muglera inspirowane są magią metafizyki – opowieścią o gwiazdach, błękicie nieskończonego nieba, aniołach i magii życia, które dostarcza nam tysiąca wrażeń.
 
Thierry Mugler A Men to zapach stworzony z myślą o mężczyznach nowoczesnych i mających określone preferencje zapachowe. Ten, kto sięgnie po tę kompozycję, doskonale wie, w jakim celu chce ją użyć. Wybierze ją do noszenia w codziennych sytuacjach, by podkreślić swą charyzmę i wyjątkowy urok. Skomponuje ją także ze stylizacją wieczorową, by stać się ikoną zmysłowości i wdzięku, czym z pewnością skradnie niejedno serce. Perfumy Mugler A Men ujęto w stylowym flakoniku w ciemnej kolorystyce, w którym zdecydowanie najbardziej wyróżniającym się elementem jest błękitna gwiazda.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L404

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top