fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L505

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu

Marc Jacobs – Decadence

Perfumy Marc Jacobs – Decadence

Marc Jacobs – Decadence

289,99 zł
Pojemność: 30ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Czar, urok, klasa, wyrafinowanie – czyż nie tego pożąda każda kobieta zmysłowa i pełna wyjątkowej dekadencji? Oto perfumy Marc Jacobs Decadence, dzięki którym kobiecość przeniesiona jest w zupełnie nowy wymiar, a to, co do tej pory miało znaczenie, staje się zupełnie nieistotne. Perfumy Decadence to nieskazitelna harmonia elegancji i wyrafinowania, stanowiąca mieszankę nut kwiatowych i orientalnych, wprost idealnych dla kobiety o dobrym guście. Nuty głowy przeprowadzają nas do świata, w którym prowokuje nas słodycz włoskiej śliwki, odurzająca magia irysa oraz niespodziewana nutka szafranu. Serce koi rozedrgane emocje i inspiruje mieszanką korzenia irysa, jaśminu oraz róży bułgarskiej. Uwodzicielska baza staje się już jedynie dodatkiem, łączącym w sobie nutę wetywerii, ambry oraz papirusu.
 

Marc Jacobs Decadence

 
Decadence perfumy to aromatyczna opowieść o szalonej namiętności, pożądaniu i chęci kierowania się wyłącznie głęboko skrywanymi instynktami. Zapach stworzony został w 2015 roku przez niekwestionowaną mistrzynię perfumiarstwa, Annie Buzantian. Jej zamysłem było zaprojektowanie perfum niezwykle eleganckich, a przy tym bliskich sercu każdej kobiety, która lubi podkreślać swoje walory. Marc Jacobs Decadence ma na celu zaspokajać wszelkie pragnienia i potrzeby kobiet, które lubią bawić się modą, są nowoczesne i przepełnione pozytywną energią. Ich celem jest życie według własnych zasad i podążanie za najskrytszymi marzeniami.
 
Marc Jacobs perfumy Decadence dają nam się ponieść chwili i ulec magii wyrafinowanej kobiecości. Zapach ten wspaniale komponuje się z każdą stylizacją wieczorową, jak również tą na specjalne okazje. Marc Jacobs, jak przystało na legendę świata mody, nie poprzestał na doskonałym aromacie perfum Decadence. Do zapachu dobrał wspaniały flakonik w szmaragdowo-zielonej kolorystyce, inspirowany motywem klasycznej torebki Marca Jacobsa – Trouble.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L505

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top