fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L71

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Brak produktu

Marc Jacobs Daisy

Perfumy Marc Jacobs - Daisy

Marc Jacobs - Daisy

244,90 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Daisy – jedna z flagowych kolekcji zapachów Marca Jacobsa, która przenosi nas wprost do świata figlarnej spontaniczności, beztroski i radości. Oryginalne perfumy Marc Jacobs Daisy to zapach, który odkrywa przed nami nieskazitelną czystość subtelnych nut kwiatowych i drzewnych, by na koniec rozpalić ciało piżmowym seksapilem. Daisy to zapach bezchmurnego nieba i ciepłych promieni letniego słońca, które otulają ciało energetyzującym akcentem liści fiołka, czerwonego grejpfruta i truskawki. Spokój i harmonię Twoim zmysłom zapewni delikatna gardenia, jaśmin i fiołek, przechodząc na koniec wprost do potęgi kobiecej sensualności – aromatów piżma, białych drzew i słodkiej wanilii.
 

Perfumy Marc Jacobs Daisy

 
Marc Jacobs Daisy to aromatyczny obraz tych chwil, które każda z nas pragnie trzymać w sercu jak najdłużej. Lekkie, radosne, zapewniające pełne wyzwolenie duszy i ciała – takie są kultowe perfumy dla kobiet Marc Jacobs Daisy, dostępne na rynku od 2007 roku. Ich twórca, sam Alberto Morillas, stworzył je z myślą o życiowych optymistkach – kobietach, które imponują promienną naturą, energią i romantyzmem typowym dla osób o wrażliwej duszy. Dzięki subtelnemu połączeniu idealnie dobranych składników, perfumy Daisy wywołują w kobietach odczucie wszechogarniającego błogostanu, radości i szczęścia, które pozostaje z nimi przez długi czas.
 
Perfumy Marc Jacobs Daisy to zapach uniwersalny, doskonały zarówno do noszenia na co dzień, jak również na specjalne, wyjątkowe okazje. Stanie się Twoim nieodzownym dodatkiem podczas długiego, ciężkiego dnia w pracy, a wieczorową porą uczyni z Ciebie gwiazdę, która lśnić będzie oszałamiającym blaskiem na tle innych kobiet. Perfumy Daisy to zapach, którego charakter można z powodzeniem odczytać w designie jego flakonika. Elegancka, minimalistyczna buteleczka w ciepłej tonacji, ozdobiona fantazyjnym zamknięciem z plastikowymi stokrotkami to wygląd, który nieodzownie kojarzy nam się z wciąż modnym stylem retro, pełnym dziewczęcego szaleństwa i spontaniczności.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L71

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top