fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L68

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Brak produktu

Lancome – Tresor La Nuit

Perfumy Lancome – Tresor La Nuit

Lancome – Tresor La Nuit

439,00 zł
Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Tresor w języku francuskim znaczy skarb. Marka Lancôme wprowadziła zapach będący darem nocnych esencji kwiatów i orientalnych składników. Perfumy Lancôme Tresor La Nuit są kompozycją szyprowo-kwiatową, słodką, zmieniającą swój charakter w ciągu całej nocy. W perfumach odkryjemy tajemnicze akordy czarnej róży i wyjątkowej odmiany kwiatu orchidei. Poczujemy też nuty głębokie, kadzidłowe i zmysłowe, przełamane subtelną słodyczą. Perfumy Tresor La Nuit hołdują romantyzmowi, enigmatyczności i nieskończonej miłości. Zapach obdarowuje swoją elegancją i zróżnicowaniem, dopieszczając zmysły.
 

Perfumy Lancome La Nuit Tresor

 
Na zapach perfum składają się kuszące składniki. Misternie dobrane esencje pozwolił stworzyć francuskiej marce indywidualną i ekstrawagancką woń. W pierwszych minutach po rozpyleniu perfum można poczuć esencję czarnej róży. Ten składnik jest emblematyczny dla zapachu domu mody Lancôme. Po uwolnieniu się pierwszego kwiatowego akordu można poczuć słodki aromat absolutu orchidei. Odmiana, jaką użyto, charakteryzuje się waniliową pełnią i słodyczą. Jest to składnik niecodzienny i wyjątkowy. Po kwiatowych nutach zaczynają uwalniać się harmonijne i zmysłowe wonie: orientalne kadzidło kojarzące się ze wschodnimi rytuałami oraz ostry, drzewny, szyprowy zapach papirusa. Ostatnie skrzypce grane są przez wypełnioną słodyczą, ale i świeżością praliną o aromacie liczi. Kompozycja perfum La Nuit Tresor to prawdziwy skarb.
 
W reklamie perfum wystąpiła muza kina hiszpańskiego Penelope Cruz. Aktorka wciela się w niej w rolę gwiazdy, jednak myślami jest...na ringu bokserskim. Kobieta oczekuje spotkania z mężczyzną. Darem nocy jest spotkanie kochanków, a czarna róża (składnik perfum) odgrywa znaczącą rolę - jest niejako symbolem łączności między kobietą a mężczyzną, przyciągającymi się przeciwieństwami. Lancôme Tresor La Nuit podkreśla uroki miłości, kusi i zaspokaja zmysły. Flakonik perfum zachęca swoim nietypowym i asymetrycznym kształtem. Buteleczka w kształcie trójkąta przywołuje na myśl kształt nieoszlifowanego diamentu.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L68

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top