fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L40

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu

Lancome Miracle

Perfumy Lancome - Miracle

Lancome - Miracle

419,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Stań się cudem, który przynosi radość i roztacza wokół siebie magiczną aurę dzięki wyjątkowości damskiej wody perfumowanej Lancome Miracle! Jeżeli jesteś miłośniczką lekkich, kwiatowych kompozycji zapachowych, to ten zapach z pewnością Cię oczaruje. Na początek zaserwuje Ci energetyzujące połączenie wibrującej frezji i słodkiego liczi, by następnie wykonać obrót o 180 stopni aż do harmonii stworzonej dzięki mieszance magnolii, jaśminu, soczystej mandarynki, pikantnego pieprzu oraz imbiru. Magicznym dopełnieniem całości jest subtelna głębia niezwykle eterycznego jaśminu oraz wyrafinowanego piżma.
 

Perfumy Lancome Miracle - 50ml

 
Dom mody Lancome od lat zaskakuje nas spektakularnymi propozycjami zapachowymi, które z miejsca stają się bestsellerami. Nie inaczej stało się w przypadku aromatycznej wody perfumowanej Lancome Miracle z 2000 roku, która jest dziełem duetu Harry Fremont oraz Alberto Morillas, czyli dwóch legendarnych perfumiarzy tworzących najpopularniejsze kompozycje zapachowe. Ich wieloletnie doświadczenie, znajomość kobiecych pragnień i umiejętność wejścia w ich skórę sprawiło, że stworzyli zapach przekraczający granice kobiecych marzeń. Ich nawoływanie: „Twoje życie to cud – ciesz się nim!” na dobre utkwiło w kobiecych głowach i sprawiło, że na nowo mogły poczuć się pewnie, seksownie i radośnie. Kobieta sięgająca po perfumy Miracle nie obawia się już nadchodzącego dnia, ponieważ wie, że przyniesie jej niezapomniane chwile pełne szczęścia, magii i cudu, który kształtuje jej życie.
 
Rozpromienią najbardziej pochmurny dzień, osłodzą słoną gorycz porażek i orzeźwią wtedy, kiedy najbardziej będziesz tego potrzebować. Ich niezwykle kobiecy design flakonika w różowej kolorystyce ma przynieść Ci skojarzenie początku dnia – kolejnej okazji, byś mogła na nowo cieszyć się życiem i korzystać z jego uroków najlepiej, jak tylko potrafisz.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L40

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top