fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L364

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

Lacoste L.12.12 Blanc

Perfumy Lacoste - L.12.12 Blanc

Lacoste - L.12.12 Blanc

255,90 zł
Pojemność: 175ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Czystość i elegancja – to połączenie nigdy nie wychodzi z mody, co udowadniają kultowe perfum dla mężczyzn Lacoste L.12.12 Blanc. Zapach ten stoi na aromatycznym rozdrożu pomiędzy nowatorską lekkością a klasycznym wyrafinowaniem i sensualnością, typową dla ponadczasowego uwodziciela. Lacoste Blanc to perfum stworzone na bazie intensywnych nut drzewnych i aromatycznych, gwarantujących rozkosz już od pierwszej kropli. Nuty głowy witają nas pobudzającym akordem rozmarynu, korzenną słodyczą kardamonu oraz soczystą świeżością grejpfruta. Po kilku chwilach przenosimy się do kwiatowego serca, w którym króluje ylang-ylang oraz tuberoza. Na koniec otrzymujemy prawdziwą wisienkę na torcie – bazę skomponowaną na podstawie akordów zamszowych i skórzanych, lekko przydymionych słodyczą wetywerii.
 

Perfumy Lacoste Blanc

 
Lacoste L.12.12 to kultowa kolekcja perfum dla mężczyzn, stworzona z okazji 80. rocznicy istnienia marki. Do jej powstania wykorzystano znaną już od dawna inspirację – legendarne koszulki polo dla aktywnych mężczyzn. Skąd taka nazwa kolekcji? L, czyli Lacoste, liczba 1 – materiał „Petit Pique”, szczególnie ceniony przez dom mody Lacoste, 2 – kod określający krótki rękaw, a liczba 12 – prototyp kroju koszulki, którą wybrał sam Rene Lacoste. Perfumy Lacoste Blanc to zapach, który ma w pełni wyrazić ducha marki, ale także świetnie skomponować się z męską charyzmą, pewnością siebie i energią, którą byłby w stanie zarazić każdego.
 
Lacoste L12 12 Blanc to perfumy zupełnie inne niż wszystkie, a mimo to zaliczane do perfumeryjnych klasyków. Mężczyźni uwielbiają je nie tylko ze względu na mocny, orzeźwiająco-korzenny aromat, ale także z uwagi na uniwersalne zastosowanie. Można po nie sięgnąć w codziennych sytuacjach – w pracy, na zajęciach na uczelni, na spotkaniu ze znajomymi lub randce z ukochaną, ale nie tylko. Mężczyźni coraz częściej sięgają po nie wieczorową porą, chcąc dodać sobie pewności siebie i zmysłowości. Perfumy ujęto w minimalistycznym flakoniku w białym kolorze, ozdobionym charakterystycznym logo marki – ikoną krokodyla.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L364

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top