fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L206

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

Lacoste Essential

Perfumy Lacoste - Essential

Lacoste - Essential

158,20 zł
Pojemność: 125ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Lacoste to marka słynąca z uniwersalnych i ponadczasowych rozwiązań. Kluczowym symbolem zapachów tej francuskiej marki jest wolność, aktywność i modernistyczna, ale i klasyczna wizja komponowanych zapachów. Perfumy Lacoste Essential reprezentują ideę wolności i lekkości, są nieschematycznym, subtelnym i pociągającym zapachem, wokół którego tworzy się aura optymizmu, energii i światła. Kompozycja stanowi kontrast dla ciężkich, męskich perfum, emanuje młodością i energią. Lacoste Essential zaliczają się do grupy perfum wodnych i cytrusowych, lekkich i bardzo świeżych. Ciepła i rozgrzewająca baza pozostawia na skórze drzewny i kojący akord. Zapach został wydany w 2005 roku, a projektem flakonu zajął się doceniany kreator Denis Boudard oraz grupa QSLD New World.
 

Lacoste Essential - słoneczna esencja życia

 
Lacoste Essential to klasyka w nowoczesnym wydaniu. Kompozycja charakteryzuje się głównie długotrwałym orzeźwieniem i delikatnym, subtelnym, drzewnym otuleniem. Perfumy Essential to zapach dla aktywnych i świadomych mężczyzn. W pierwszych chwilach po rozpyleniu zapachu otwiera się bukiet nuty głowy: egzotyczne owocowe mandarynki i bergamotki spotykają się z kwaśną i wyraźną czarną porzeczką, wyczuwalny jest także nietypowy i intensywny akord liści pomidora. W skład nuty serca wchodzą pikantny i rozgrzewający, czarny pieprz w parze z delikatną i przełamującą różą. Baza zapachu to grupa silnie drzewna i głęboka - w jej skład wchodzi ziemista paczula, akord orientalnego i przydymionego drzewa sandałowego, a także inne, drzewne bukiety.
 
Lacoste zamknął perfumy Essential w wygodnej i minimalistycznej buteleczce z wygrawerowanym krokodylem - charakterystycznym symbolem marki utrwalonym od ponad 90 lat. Lacoste nieprzerwanie tworzy produkty plasujące się pomiędzy współczesnym, dynamicznym i zurbanizowanym światem, a klasyczną, elegancką i subtelną rzeczywistością. Lacoste Essential to perfumy lekkie, nadające się dla mężczyzny w każdym wieku, szukającego zapachu podkreślającego aktywną cząstkę i męskości i jego subtelną, czułą stronę.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L206

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top