fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L4

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

Lacoste Eau de Lacoste (biała)

Perfumy Lacoste - Eau de Lacoste (biała)

Lacoste - Eau de Lacoste (biała)

187,40 zł
Pojemność: 90ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Nuty zapachowe Lacoste eau de Lacoste:
  • Nuty głowy: grejpfrut, kardamon, rozmaryn
  • Nuty serca: ylang-ylang, kadzidło, tuberoza
  • Nuty bazy: drzewo cedrowe, wetiwer, georgywood
 
Perfumy Lacoste to klasyki współczesnego perfumiarstwa. Kojarzą się nie tylko z kortem tenisowym i aktywnością, ale także z wolnością i ponadczasowością. Zapach perfum Eau de Lacoste White jest zapachem transparentnym, nieobciążającym. Nosi się na męskim ciele lekko i delikatnie. Inspiracja bielą nadaje temu zapachowi niecodzienną świeżość i naturalność.
 

Lacoste eau de lacoste

 
Nuty zapachowe tworzą przede wszystkim drzewne akcenty. Natura daje najwięcej świeżości, w końcu to nasze pierwotne środowisko. W zapachu Eau de Lacoste White znajdziemy aromaty takich roślin jak drzewo cedrowe, georgywood oraz świeże nuty wetiweru. Są to wonie charakteryzujące się dużą świeżością, czystością, miętowym orzeźwieniem i subtelną, drzewną słodyczą. Te bazowe nuty harmonizują z orzeźwiającym grejpfrutem oraz ziołowym i intensywnym rozmarynem. Uzupełnieniem mocnej grupy drzewnej jest także niezwykle aromatyczny i orientalny kardamon. Część zapachu w orientalnym wydaniu stanowi też intrygująca, egzotyczna woń ylang-ylang i przydymiony aromat kadzidła. Zwieńczeniem jest intensywna i wyjątkowa woń kwiatu tuberozy.
 
Flakonik perfum jest biały, charakteryzuje się minimalizmem, bo skrywa w swoje najprawdziwszy eliksir czystości i świeżości. Gdyby perfumy Eau de Lacoste White były do zjedzenia, mężczyzna je używający, byłby najzdrowszym człowiekiem na planecie!

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L4

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top