fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L17

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu

Kenzo Jungle Elephant

Perfumy Kenzo - Jungle Elephant

Kenzo - Jungle Elephant

349,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: orientalno - przyprawowe
Ilość

Kenzo Jungle Elephant – zapach, który przyniesie Ci szczęście i sprawi, że Twoje życie stanie się pasmem sukcesów. Wszystko to dzięki niepowtarzalnemu połączeniu intensywnych, wyrafinowanych nut orientalnych i przyprawowych, które przenoszą wprost do krainy zmysłów. Perfumy Kenzo znakomicie łączą w sobie świeżość akcentów mandarynki, kardamonu i kminku, które figlarnie pobudzają delikatność esencji sensualnego ylang-ylang, lukrecji, heliotropu oraz mango. Namiętność egzotycznej krainy Orientu wspaniale podkreśla mieszanka bursztynu, wanilii oraz paczuli.
 

Kenzo - Jungle Elephant - perfumy 100 ml

 
Perfumy Kenzo Jungle Elephant to zapach, który doskonale balansuje pomiędzy zamiłowaniem marki Kenzo do podążania za najnowszymi trendów modowych a pasją tworzenia wyjątkowych esencji zapachowych. Projekt perfum Jungle Elephant powstał w 1996 roku pod czujnym okiem japońskiego projektanta mody, Kenzo Takady oraz twórcy esencji, Dominique Ropion. Ich celem było przeniesienie świata perfum wprost do natury, która jest szczególnie wielbiona przez markę Kenzo. Jako inspirację wykorzystano motyw słonia – symbolu szczęścia i powodzenia, a także wizerunek kobiety o azjatyckiej urodzie, która łączy różne kultury, stojąc na afrykańskiej sawannie.
 
Perfumy Kenzo Elephant stworzone zostały z myślą o kobietach-globtroterkach, które pragną odkrywać nowe miejsca, poznawać nowe kultury, cieszyć się wolnością i podkreślać swoją niezależność. Ich odważny, a zarazem minimalistyczny aromat znakomicie podkreśla to, co w kobiecie najcenniejsze – jej naturalność, zmysłowość i urok osobisty, którym podbija serca mężczyzn. Kenzo Jungle Elephant głęboko wnika w kobiecą duszę, pozwalając jej czarować i hipnotyzować zarówno w ciągu dnia, jak również wieczorową porą. Zapach ten sprawi, że każda chwila przepełniona ich aromatem będzie tą wyjątkową. Egzotyczny charakter perfum Jungle Elephant Kenzo podkreśla klasyczny flakonik o prostej formie, wypełniony pastelowo żółtym płynem i podkreślony złotym ozdobnikiem w postaci motywu przewodniego perfum – słonia.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L17

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top